Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Yumurta Pişirme Makinesi

 

Kahvaltıların vazgeçilmezi yumurtayı pişirmek için, pratik ve fonksiyonel bir yol arıyorsanız rafadan yumurta pişirici, aradığınızı sunuyor. Mutfakta işinizi kolaylaştıran ve size zaman kazandıran pişirme ve kızartma makineleri ile iddialı seçenekler sunan Goldmaster, yumurta pişirme makinesi ile kahvaltılarınıza neşe katacak.

 

Tek Tuşla Açma Kapama

 

Rafadan yumurtada ideal ayarı tutturmakta zorlanıyorsanız, yumurta pişirirken sizin için en ideal ayarı kullanan, pratik yumurta pişirici tam size göre. 7 adet yumurta pişirme kapasitesine sahip rafadan yumurta pişirme makinesi, şeffaf kapağı ile mutfağınızın şık dekorasyonu ile uyumlu olacak. Kolay ve pratik bir kullanım sunan yumurta pişirici makine, açma kapama butonu ile tek tuşla kullanılabiliyor. Kahvaltılarda, rafadan yumurta keyfini sürdürürken zaman kaybetmek istemeyenler için hızlı bir kullanım sunan yumurta pişirici, renkli mutfakların olmazsa olmazlarından.

 

Geniş Aileler için İdeal

 

Tek seferde 7 yumurta pişirme kapasitesiyle, geniş ailelerin kahvaltı hazırlıkları için son derece pratik ve ideal bir ürün olan rafadan yumurta pişirme makinesi, taze yumurtaları kahvaltı sofrasında, en ideal kıvamda sunmak istiyorsanız ihtiyacınız olan ürün. Kısa süre içinde harika kıvamda rafadan yumurta pişirmek için, Goldmaster rafadan yumurta pişirici en ideal ürünlerden. Geniş haznesinin yanı sıra, şeffaf kapağı ile son derece şık bir ürün olan rafadan yumurta pişirici, özel tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile bir mutfakta olması gereken ürünlerden.

 

İnternete özel uygun fiyat avantajı ile, Goldmaster rafadan yumurta pişirici, ülke çapında 385 servis ağı ve tüketici dostu yedek parça desteği ile, satın aldıktan sonra da avantajlı olduğunuz bir ürün. İnternetten güvenli alışveriş ayrıcalığının yanı sıra, hızlı ve kolay iade avantajı ile Türkiye’nin her yerine, ürününüzü kargo ile teslim alabilirsiniz.