Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Yoğurt Yapma Makinesi

 

Sağlıklı ve organik beslenmeyi tercih edenlerin, en çok tükettiği ürünler içinde yoğurt ilk sıralarda geliyor. İçerdiği yüksek probiyotik bakteri oranıyla, sağlıklı beslenmek isteyenlerin mutlaka sofrasında tercih ettiği yoğurtlarda, artık birçok kişi paketli hazır ürün yerine, evde kendi yoğurdunu üretiyor. Ev yapımı yoğurt yapmak istiyorsanız, maya yoğurt yapma makinesi seçeneğinin yer aldığı Goldmaster, pratik ve yüksek performanslı, kaliteli bir yoğurt yapma makinesi sunuyor.

 

Pratik Kullanımı ile İşlevsel

 

1 litre yoğurt yapma kapasitesine sahip Goldmaster yoğurt yapma makineleri, içerdiği şeffaf kapak ve paslanmaz çelik kap ile son derece göz alıcı bir şıklığa sahip. Ev yoğurdunun tadı damakta kalan eşsiz lezzetine ulaşmak için, Goldmaster yoğurt yapma makinesi yeterli. Geniş haznesi ile, ev yoğurdu sevenlerin favori mutfak gereçlerinden olan yoğurt yapma makinesi, açma kapama tuşu ile son derece pratik. Maya yoğurt yapma makinesinin en çok öne çıkan özelliklerinden biri, çelik kap yapısıdır. Bu da, kaliteli ve lezzetli bir yoğurt ortaya çıkmasını sağlıyor. Şeffaf kapağa sahip yoğurt yapma makinesi, son derece şık bir görünüm sunmaktadır. Hazırladığınız süt ve mayanın, eşsiz bir ev yoğurdu ortaya çıkarması için en iyi ortamı sağlayan yoğurt yapma makinesi ile, sofranızda tadına doyum olmayan, son derece sağlıklı bir ev yoğurduna yer verebilirsiniz.

 

Evde Yoğurt Nasıl Yapılır?

 

Ev yoğurdu yapmak, sanıldığı kadar zor olmayan bir işlem. Kısa bir süre içinde hazırlayacağınız malzemelerle, yoğurdunuz saatler içinde hazır olacak. Ev yoğurdu yapmanın yolu, geleneksel metotta ilk önce sütü kaynatma ile başlıyor. Sütün kaynamasının ardından, eski yoğurdun mayası kaynamış sütle karıştırılıyor ve bu karışım, ılık bir hale gelince kapatılarak yoğurdun mayasının tutması bekleniyor. Ancak bu süreçte, sütün sıcaklığı ya da diğer konularda bir problem olması durumunda, istenilen kıvamda ev yoğurdu yapamayabilirsiniz.

 

Goldmaster yoğurt yapma makinesinde yapmanız gerekenler, sütü ekledikten sonra eski yoğurttan bir kaşık maya eklemek ve 12 saat beklemek. Makine, bu süreç içinde yoğurdunuzu hazırlıyor ve sizlere eşsiz lezzeti ile ev yoğurdu sunuyor.

Maya Yoğurt Yapma Makinesi
Goldmaster
210.00