Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Vantilatör Modelleri

 

Yaz aylarında en çok tercih edilen soğutma sistemlerinin başında gelen vantilatörler, ortamdaki hava sirkülasyonunu sağlamakla birlikte ferahlatıcı bir serinlik sunuyor. Ayaklı vantilatör, sanayi tipi vantilatör, masaüstü, kare, kule tipi vantilatör gibi birçok farklı modele sahip vantilatör çeşitleri, kullanım alanlarınıza göre değişiklik gösteriyor. Genellikle iç mekanda tercih edilen vantilatör modelleri, sıcak yaz günlerinde hem iş hem de ofis ortamlarının vazgeçilmezi. Ürün kalitesi ve enerji tasarrufu konusunda öne çıkan Goldmaster, soğutma sistemlerinin en çok tercih edilen alt gruplarından biri olan vantilatör modellerinde de yenilikçi modeller sunmayı başarıyor.

 

Portatif Vantilatör Modelleri

 

Portatif olması ve kullanım kolaylığı sayesinde her alanda kullanılan vantilatör modelleri, teknik özellikleriyle birçok gruba ayrılıyor. Geniş iş ortamlarında genellikle sanayi tipi vantilatörler tercih edilirken, kullanım alanına göre duvara monte edilen vantilatör modelleri de tercih edilebiliyor. Daha portatif ve taşınabilir model arayışında olanların bir numaralı tercihi ise genellikle masaüstü vantilatör modelleri oluyor. Farklı hız seçeneklerine sahip olan vantilatörler, Avrupa standartlarına uygun sertifikalarla güvenilir bir kullanım sağlıyor.

 

Enerji tasarrufu konusunda her zaman öne çıkan Goldmaster, vantilatör konusunda da fark yaratmayı başarıyor. Ürün ebatlarına ve kullanım alanlarına göre çeşitli hız ve güç seçenekleri sunan Goldmaster, elektrik sarfiyatını minimum düzeyde tutacak inovatif modellerle kullanıcı memnuniyetini sağlıyor.

 

Dayanıklı, Uzun Ömürlü Vantilatör Çeşitleri

 

Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz vantilatörlerde genellikle metal ızgara ve kaliteli pervane modelleri kullanılıyor. Daha iyi esinti performansı sağlamak üzere tasarlanmış yenilikçi modeller, uzaktan kumanda ile kontrol, zamanlayıcı ile programlama gibi ekstra özelliklere de sahip. Ortam serinliğini dengelemek için vantilatörü programlayın, sıcak yaz günlerinde muhteşem ferahlığın tadını çıkarın.

 

Düşük enerji tüketimi ile uzun süreli kullanımda ciddi oranda enerji tasarruf sağlamanıza yarımcı olan Goldmaster, internet kampanyalarıyla da cazip fırsatlar sunmayı ihmal etmiyor. Sıcak yaz günlerinde ferah bir nefes almak için web sitemizi ziyaret ederek uygun vantilatör modelini seçin, Goldmaster kampanyalarından ve indirimlerinden yararlanın. Hızlı kargo seçeneği ve geniş servis ağı ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan Goldmaster, hem ürün güvenliği hem de ödeme güvenliği konusunda eşsiz bir deneyim sunuyor.

Asya Masaüstü Vantilatör
Goldmaster
319.00
Esen Ayaklı Vantilatör
Goldmaster
389.00
Relax Masaüstü Vantilatör
Goldmaster
279.00
Ferah Ayaklı Vantilatör
Goldmaster
429.00
Alaska Soğuk Buharlı Ayaklı Vantilatör
Goldmaster
1,410.00
Kutup Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör
Goldmaster
0.00
Konfor Kare Vantilatör
Goldmaster
0.00