Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Modelleri

 

Temizlik sürecinde elektrikli süpürgeler, pratik ve çok yönlü kullanımları ile olmazsa olmaz bir fayda sağlıyor. Ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızın temizliğinde, daha iyi bir temizlik sonucu almanızı sağlayacak üstün özellikler sunan bir ürün arıyorsanız, toz torbasız elektrikli süpürge modelleri içerdikleri avantajlarla tercih sebebi olabilir. Elektrikli ev aletleri alanında, tüm ihtiyaçlara yanıt veren çözümler sunan Goldmaster, geniş toz haznesi ve özel süpürge başlıklarıyla, çığır açan bir konsept sunuyor.

 

HEPA Filtrelerle Yaşam Alanlarınız Güvende

 

Elektronik temizlik aletleri alanında, yüksek performans ve verimliliği bir araya getiren modeller sunan Goldmaster, temizlikte fark yaratan sonuçlar almak istiyorsanız sizin için en iyisini sunuyor. %100 bakır motor içeren uzun ömürlü ve üstün emiş gücüne sahip motorlar ile, düşük enerji tüketimini bir araya getiren toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, yeni nesil ECO motor içeren modelleri ile karşınızda. HEPA filtreleme seçeneği ile, havada sağlığa zararlı bakteri ve tozları, yüksek filtre gücü ile hapseden toz torbasız elektrikli süpürge modelleri alerji gibi rahatsızlıklara neden olabilecek tüm mikropları hapsediyor.

 

Düşük Gürültü Seviyesi ile Keyifli Kullanım

 

EPerformans ve verimi bir araya getiren Goldmaster elektrikli süpürge modellerinde, toz torbasız modeller tek butonla, geniş hacimli toz haznesinin temizlenebildiği pratik bir kullanım sunuyor. Fayans ve parke gibi zeminlerin kolay bir şekilde süpürülmesi için uygun başlıklara sahip elektrikli süpürge modelinde, emiş gücünü manuel olarak ayarlama şansına sahip olabilirsiniz. 5 metrelik kablosu ile, evin birçok noktasına ulaşabileceğiniz modeller içeren elektrikli süpürge seçeneklerinde, 77dB’nin altındaki ses seviyesi, son derece sessiz ve keyifli bir kullanım sunuyor. Elektrikli süpürge modellerinde ayrıca, aşırı ısınma gibi durumlara karşı motor emniyeti de bulunuyor. Goldmaster kalitesi ile üretilen elektrikli süpürge modellerinde, 5 yıl ücretsiz garanti seçeneği de sunuluyor.

 

Online alışveriş sitesine özel fiyatlarla, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo avantajı ile siz de bir elektrikli süpürge sahibi olmak isterseniz, hemen ürün detaylarına göz atın. Hızlı ve kolay iade avantajının yanı sıra, geniş ödeme seçenekleri ile Goldmaster kalitesine evinizde yer verin.

Eva Elektrikli Süpürge
Goldmaster
1,175.00
Dinamik Elektrikli Süpürge
Goldmaster
1,810.00
Süpergüç Elektrikli Süpürge
Goldmaster
1,179.00