Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Tost Makinesi Modelleri

 

Hem kahvaltıda, hem de günün her anında atıştırmalık bir lezzet arandığında akla ilk gelen seçeneklerden olan tost, içerdiği farklı tatlarla keyifli bir yemek alternatifi. Tost yaparken, zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde, lezzetli bir hazırlık yapmak adına tost makineleri, her mutfakta olması gereken ürünlerden. Mutfak gereçleri alanında ortaya koyduğu harika ürünlerle, pratik ve kaliteli seçenekler sunan Goldmaster, gelişmiş tost makineleri ile kısa süre içinde, lezzetli bir aperatif hazırlamanızı sağlayacak bir öneri sunuyor.

 

Geniş Yüzeyi ile Aynı Anda Birçok Tost Ekmeğini Hazırlayın

 

Goldmaster kalitesi ile üretilen tost makineleri, her ihtiyaç düşünülerek tasarlandı. Kahvaltıda, öğle yemeği vaktinde ya da günün her anında, lezzetli bir tost hazırlamak için tek ihtiyacınız, tost ekmeğiniz ve tercih edeceğiniz gıda ürünleri. Yüksek güç performansı ile, kısa süre içinde birçok tostu hazırlayabilmenizi sağlayan tost makineleri, farklı ayarlı ısı kademeleri ile, ihtiyacınız olan ısıtma işlemini yapıyor. Geniş yüzeyi ile aynı anda birçok tost ekmeğini hazırlamanızı sağlayan tost makineleri, aynı zamanda ızgara fonksiyonu ile sucuk, tavuk ya da farklı et çeşitlerini ızgara konsepti ile hazırlamanızı da sağlıyor. Çok fonksiyonlu bir ürün olan tost makineleri, ergonomik kullanımının yanı sıra, ısıya dayanıklı tutma sapı seçeneği ile olası tüm kazalara karşı da, önlem sağlıyor.

 

Tek Tuşla Pratik Kullanım

 

Tost yapmayı bir keyif haline getiren makineler, ergonomik dizaynın yanı sıra dikey pozisyonda saklama seçeneği, ısıtma göstergesi ve yapışmaz granit plaka gibi alternatifler içeriyor. Pratik ve kolay bir şekilde tost hazırlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunan kaliteli tost makineleri, dakikalar içinde lezzetli tostlar hazırlamanızı sağlayacak. Mutfağınızın baş köşesinde yer alacak kaliteli tost makineleri, geniş aileler için aynı anda birçok tost ekmeğini alabilme kapasitesi ile, tercih edilen ürünler içeriyor.

 

Goldmaster kalitesiyle, internete özel fiyat avantajlarından faydalanarak tost makinesi satın almak için, ürünlerimize göz atabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve hızlı değişim olanağının yer aldığı Goldmaster dünyasında siz de ihtiyacınız olan fonksiyonel ve kaliteli ürünlere hemen sahip olun.

Tadım Tost Makinesi Siyah
Goldmaster
470.00
Tadım Tost Makinesi
Goldmaster
470.00