Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Televizyon Aksesuarları

 

Teknolojik gelişmelerle birlikte hem tasarım hem de donanım olarak geniş bir ürün yelpazesinde televizyon modelleri üretiliyor. LCD ya da LED ekran televizyon modellerini tamamlayan ürünler ise televizyon aksesuarları oluyor. Üstün seyir keyfi yakalamak için kullanılan TV aksesuarları, hem ses ve görüntü kalitesi hem de dekorasyon anlamında büyük avantaj sağlıyor. TV aksesuarları konusunda oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Goldmaster, performans odaklı ve şık ürünleriyle kaliteli modelleri sizlerle buluşturuyor.

 

Kaliteden Ödün Vermeden Şıklığı Yakalayın

 

TV aksesuarları konusunda her türlü ihtiyaca uygun modeller tasarlayan Goldmaster; ses, görüntü ve estetik anlamında çıtayı yükseğe çıkaran modeller sunuyor. Televizyon, müzik sistemi ve ev sinema sistemi gibi cihazlarınızla birlikte ihtiyaç duyulan; TV kabloları, adaptörler, askı aparatları, ekran temizleme malzemeleri gibi birçok ürünü Goldmaster kalitesiyle kullanmanız mümkün.

 

TSeyir keyfi konusunda fark yaratmak isteyenlerin güvenle tercih ettiği Goldmaster, yüksek performanslı ürünleriyle uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz aksesuarlar sunuyor. Geniş ürün portföyü ile modern teknolojik cihazlarınızla uyumlu TV aksesuarları sunan Goldmaster, donanımsal olarak tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda. Üstelik yaygın servis ağı ve 2 yıl ürün garantisi ile birlikte.

 

Modern TV Aksesuarları

 

Yeni nesil LCD ve LED ekran televizyonlar genellikle duvara monte edilerek kullanılıyor. Askı aparatı konusunda güvenilir çözümler sunan Goldmaster, 40 kg taşıma kapasitesi ve işlevsel tasarımlarıyla en çok tercih edilen marka olmayı başarıyor. Ses ve görüntü aktarımında yüksek kalitede veri transferi sağlayan TV kabloları, Goldmaster’ın sunduğu alternatif ürünler arasında. TV kumandası, ses sistemi aparatları gibi bluetooth ve Wi-Fi bağlantılı aksesuarlar için de Goldmaster’ın avantajlı ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Ergonomik tasarımlı ürünleriyle hem şıklığı hem de kaliteyi bir arada sunan Goldmaster, internete özel kampanyalarıyla ve güvenli alışveriş altyapısıyla online alışverişi kolay ve işlevsel hale getiriyor. TV ekran temizleme setleri, müzik sistemi aparatları, prizler, TV kabloları, HDMI kablo, TV askı aparatı gibi onlarca aksesuar, Goldmaster garantisi ile yalnızca bir tık uzağınızda. İhtiyaç duyduğunuz TV aksesuarlarını sepetinize ekleyin, hızlı kargo seçenekleriyle Türkiye’nin her yerinde sipariş vermenin keyfini çıkarın.