Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Tartı Baskül Modelleri

 

Tartı ve baskül seçenekleri, hem vücut ağırlığının detaylı şekilde ölçülmesinde, hem de mutfakta kullanılan çeşitli malzemelerin tartılmasında tercih edilen, fonksiyonel ve önemli ürünler. Ev aletleri alanında geniş ürün seçenekleri sunan Goldmaster, tartı ve baskül modellerinde ihtiyacınıza yönelik, yüksek standartlara sahip ürünler sunuyor. Tartı seçeneklerinde vücut ağırlığınızı, en ince detaylarına kadar analiz eden sistemin yanı sıra, mutfak basküllerinde yüksek hassasiyetli modeller, hayatınızı kolaylaştıracak.

 

Çok Yönlü Özellikler Sunan Tartı Modelleri

 

Özellikle kilo verme sürecinde, birçok kişi için evdeki en önemli eşyalar arasında tartılar geliyor. Goldmaster tartı modelleri, klasik ağırlık ölçümü yapan tartı seçeneklerinin yanı sıra, vücudun kas ve yağ kütlesini yüksek hassasiyetle ölçebilen gelişmiş seçenekleri de sunuyor. Bas çalıştır pratikliğine ve otomatik kapanma özelliğine sahip, cam yüzey ya da bambu gibi malzeme alternatiflerini sunan tartı seçenekleri, 10 kişiye kadar da hafıza özelliğine sahip. Kolay okunabilen geniş ekran ile, basit ve pratik bir kullanım sunan tartı seçenekleri, 180 kilograma kadar tartım yapabiliyor. Detaylı bir analiz istiyorsanız, vücut yağ, kas ve kemik oranını analiz edebilen gelişmiş tartı seçenekleri de Goldmaster dünyasında yer alıyor.

 

Yüksek Hassasiyetli Mutfak Baskülleri

 

Mutfakta yemek hazırlarken, kullandığınız malzemelerde titizseniz mutfak baskülü sizin için ideal bir ürün. LCD ekrana sahip ve 5000 gram kapasiteye kadar ölçüm yapabilen hassas mutfak baskülleri, 1 gram hassasiyet ile ihtiyacınız olan ölçüm kalitesini sunuyor. Düşük pile geldiğinde uyarı veren mutfak baskülü seçenekleri, bambu malzeme gibi özellikleri ile, aynı zamanda göz alıcı bir tasarımı da beraberinde getiriyor. Hazırladığınız yemeklerde, paketleyeceğiniz ürünlerde hassassanız, mutfak baskülleri aradığınız kolaylığı size sunacak.

 

Elektronik ev aletleri alanında gelişmiş çözümler sunan Goldmaster, tartı ve baskül ürünleri ile ihtiyacınız olan kolaylığı sunuyor. İnternete özel fiyatların yanı sıra, orijinal ürün garantisi ve geniş ödeme seçenekleri ile, Goldmaster tartı ve baskül modellerini keşfederek, hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerle tanışın.

Bambufit Dijital Banyo Baskülü
Goldmaster
294.00
Slim Fit Dijital Banyo Baskülü
Goldmaster
159.00