Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Tablet Modelleri

 

Tabletler, bir bilgisayardan beklediğiniz fonksiyonların çoğunu sunan, buna karşın taşınabilir ebatları ile de oldukça pratik ve işlevsel ürünler. İnternete kolay bir şekilde bağlanabilen güçlü işlemci yapıları ile, kesintisiz bir eğlence deneyimi sunan tabletlerde, fiyat performans oranı en iyi ürünleri bulmak için Goldmaster seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Oyun, Müzik, Video Keyfi Bir Arada

 

Dokunmatik ekranı ile birçok özelliğe her an kolay bir şekilde erişebileceğiniz tablet modelleri, ön ve arka kameraları ile fotoğraf ve video çekme özelliğine sahip. Android işletim sistemli tablet seçenekleri içinde, yüksek performansı ile öne çıkan Goldmaster tabletler, ekranın yatay ve dikey olarak otomatik döndüğü, size iyi bir kullanıcı deneyimi sunan seçenekler. İnternet tarayıcısı üzerinden milyonlarca siteye giriş yapabileceğiniz tabletler, tatilde, iş yerinde, okulda, bulunduğunuz her yerde eğlence ya da iş amaçlı olarak kullanabileceğiniz fonksiyonel ürünler. Tablete özel birçok uygulama ve programı indirebileceğiniz üründe, birçok ses ve görüntü dosya tipi destekleniyor. Bu da size sorunsuz, keyifli bir kullanım vaat ediyor.

 

Tablet PC’de Aradığınız Tüm Özellikler

 

Eğlence ya da iş, eğitim amaçlı bir tablet PC ihtiyacınız varsa, Goldmaster kalitesi ile üretilen tablet modelleri gelişmiş özellikleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunuyor. USB 2.0 kablo girişi seçenekleri ile yüksek hızda veri iletimi olanağı sunan tabletler, içerdikleri dahili mikrofonlarla ses kaydı yapabilmenize de olanak tanıyor. Mikro SD kart alma özelliğine sahip tabletler, dilediğiniz takdirde yüksek kapasitede dosya saklama şansınız olan çok yönlü cihazlar. Elektronik aletler içinde, sunduğu geniş özellikler dışında uygun fiyatlı etiketleri ile öne çıkan tablet modelleri, Goldmaster dünyasında bütçenizi zorlamayacak tekliflerle sizinle.

 

Birçok üründe geçerli ücretsiz kargo imkanının yanı sıra, internete özel indirimli fiyatlar, güvenli paketleme ile gönderim sizi Goldmaster online alışveriş mağazasında bekliyor. Üstelik, hızlı ve kolay iade avantajı da sizi bekleyen diğer bir seçenek.