Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Su Sebil Modelleri

 

Sağlıklı bir yaşam sürmek için günlük minimum 2-3 litre su içilmesi gerekiyor. Mevsim koşullarına ve daha birçok faktöre göre değişen ideal su tüketimi, insan sağlığı için büyük önem taşıyor. Hem ofis hem de ev ortamında su ihtiyacınızı karşılayacak su sebilleri, hem zaman tasarrufu hem de kullanım kolaylığı sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Goldmaster güvencesiyle sunduğumuz su sebili modelleri, şık tasarımlarıyla ev ve iş yerlerinizin dekorlarına uyum sağlıyor.

 

Sağlık için, Su için

 

Goldmaster güvencesiyle sunulan su sebili modelleri, sıcak, soğuk ve ılık su özelliklerine göre çeşitlilik gösteriyor. Kullanım alanınıza göre size en uygun su sebili modelini seçerek dilediğiniz anda, dilediğiniz sıcaklıkta su tedarik edebilirsiniz. Yüksel derecede soğutma ve ısıtma kapasitesine sahip olan su sebili çeşitleri, düşük enerji sarfiyatı sayesinde elektrik tüketimi konusunda avantaj sağlar. Işık göstergeli su sebili modelleri, kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor.

 

Elektronik panele sahip su sebili modelleri, sıcak su, soğuk su ya da ılık su seçimlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Ürün seçiminize göre, su sebilinden aldığınız sıcak suyu çay ve kahve yapmakta kullanabilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Özellikle paylaşımlı ofislerde, mağazalarda ve iş yerlerinde tercih edilen bu özellik, evsel kullanımda da fark yaratmak isteyenler için ideal.

 

Paslanmaz Çelik Su Tankı

 

Basmalı musluk tipine sahip su sebili modelleri, yüksek kullanım kolaylığı sağlar. Goldmaster güvencesiyle sunulan sıcak, soğuk ve ılık su sebilleri, paslanmaz çelik su tankıyla ve kaliteli malzeme seçimiyle uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım sağlar. Büyük hacimli sıcak ve soğuk su tankına sahip olan cihazlar, özellikle çoklu kullanımlarda mağduriyet yaşamanızı engeller. Bu sayede kalabalık iş ortamlarında ya da mağazalarda bile her daim istediğiniz sıcaklıkta suyu kullanabilirsiniz.

 

Sağlık konusundaki hassasiyeti ile öne çıkan Goldmaster, hem ekonomik hem de işlevsel modelleriyle su sebili ihtiyacınız için optimum çözümler sunar. Sertifikalı ve AB standartlarına uygun modelleriyle her zaman kullanıcının yanında olan Goldmaster, hızlı kargo ve sorunsuz teslimat seçenekleriyle de müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlıyor. Ödeme ve iade kolaylığıyla güvenilir bir alışveriş yapmanızı sağlayan Goldmaster, internet alışverişine özel kampanyalarıyla da cazip fırsatlar sunuyor.