Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Su Isıtıcı & Kettle Modelleri

 

Su ısıtıcı, kettle ürünler, mutfakta hem yemek hazırlarken hem de çay, kahve gibi içecekler için kullandığımız, zaman kazandıran pratik bir kullanım sunuyor. Ciddi bir zaman ve enerji tasarrufu sunan su ısıtıcılar, geniş kapasitesi ile kalabalık ailelerde dahi oldukça işlevsel bir elektrikli alet. Düşük enerji sarfiyatı ile faturalarınıza yük bindirmeyen ve kablosuz kullanım gibi olanaklar sunabilen kettle fonksiyonlu Goldmaster su ısıtıcılar, olmazsa olmaz bir mutfak gereci.

 

Paslanmaz Çelik Yapısı ile Uzun Ömürlü Kullanım

 

Günlük yaşamda çok sık kullanılan bir elektrikli ev aleti olan su ısıtıcılarında performans kadar, kalite de önemli. Paslanmaz çelikten üretilmiş gövdeye sahip modeller içeren Goldmaster kettle seçenekleri, yıllarca sorunsuz şekilde kullanım sunan bir yapı sunuyor. Çay ve kahve hazırlarken, yemek suyu hazırlarken gün içinde birçok defa kullanılan su ısıtıcılarında uzun süreli, sorunsuz bir deneyim için en iyi özellikleri bir araya getirmiş teknoloji içeren kettle seçenekleri, mutfakta pratik olmak isteyenlerin tercihi. Güçlü performansın yanı sıra, geniş su haznesi ile kalabalık ortamlarda dahi herkese yetebilecek kapasitede içecek hazırlayabileceğiniz su ısıtıcılarında, otomatik sıcak tutmanın yanı sıra kablosuz kullanım ve otomatik kapanma gibi özellikle sunan modeller, su ısıtıcısında beklentilerinizin ötesinde bir deneyim vaat ediyor.

 

Düşük Enerji Sarfiyatı, Yüksek Verimlilik

 

Ev ekonomisini düşünenlerin, en çok dikkat ettiği konular arasında enerji tasarrufu geliyor. Su ısıtıcıları, çok sık kullanılan cihazlar olmasından ötürü, elektrik giderinde önemli bir yer teşkil edebilir. Goldmaster su ısıtıcı modellerinde, düşük enerji sarfiyatı odaklı geliştirilmiş sistem, su ısıtıcısı kettle cihazınızın enerji tüketimini minimuma indirir. Su kaynatma işlemini pratik bir şekilde yapmanızı sağlayan, yüksek performanslı kettle seçenekleri mutfak işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlayacak. İçecek hazırlama sürecinde ya da diğer yemek için su ihtiyaçlarınızda, size zaman tasarrufu sunan su ısıtıcıları, harikalar yaratmanızı sağlayacak.

 

İnternete özel uygun fiyatlı su ısıtıcısı modellerinde, Türkiye içinde yüzlerce yetkili servis ağına sahip Goldmaster kalitesi, her zaman yanınızda. Güvenilir online alışveriş ayrıcalığı ile, özel paketleme ile Türkiye’nin her yerine gönderilen ürünler, ücretsiz kargo ve hızlı, kolay iade seçeneği ile sunuluyor.