Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Sıcak & Soğuk Su Sebil Modelleri

 

Sağlıklı bir yaşam sürmek için vazgeçilmez olan su tüketimi, Goldmaster’ın sunduğu portatif sıcak & soğuk su sebilleriyle artık çok daha pratik. Gerek iş yerinizde gerekse evinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz su sebilleri, kullanım kolaylığıyla ve şık tasarımıyla su içme alışkanlığınızı keyifli hale getirecek.

 

Dört Mevsim Kullanıma Uygun Su Sebili Modelleri

 

Sıcak yaz aylarında genellikle buz gibi soğuk suya ihtiyaç duyarken soğuk kış aylarında ise genellikle ılık ya da oda sıcaklığında su içmeyi tercih ediyoruz. Gerek evde gerekse dış ortamlarda her zaman bu sıcaklığı ya da serinliği korumak mümkün olmuyor. Portatif ve şık tasarımlarıyla iç dizaynınıza renk katan Goldmaster su sebili modelleri, su içme alışkanlıklarınızı değiştirecek kolaylıkları da beraberinde getiriyor.

 

Soğuk ve sıcak suyu bir arada sunma özelliğine sahip su sebili modelleri, geniş hacimli soğuk su tankı ve işlevsel sıcak su tankı sayesinde zaman kaybetmeden istediğiniz derecedeki suya erişmenizi sağlıyor. Poşet çay, hazır kahve gibi ihtiyaçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu da her daim hazır tutarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

 

Enerji Tasarrufu & Zaman Tasarrufu

 

Elektronik paneli ve ışık göstergeli modelleriyle kullanım kolaylığı sağlayan su sebili modelleri, yüksek watt soğutma ve ısıtma kapasitesiyle de öne çıkıyor. Paslanmaz çelik su tankına sahip su sebili modelleri üreten Goldmaster, hem kullanıcı sağlığına önem veriyor hem de dayanıklı modelleriyle uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler sunuyor. Basmalı musluğa sahip modeller, tek elle kullanımı da mümkün kılıyor. Goldmaster güvencesiyle sunduğumuz termostat ayarlı su sebili modelleri, su sıcaklık ayarını dilediğiniz şekilde belirlemenizi de mümkün kılıyor.

 

Dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle öne çıkan Goldmaster, su sebili çeşitleriyle de müşteri beklentilerini yukarı çekmeye devam ediyor. %100 güvenli ödeme altyapısı sayesinde internet alışverişini kolaylaştıran Goldmaster, kolay iade seçenekleriyle müşteri memnuniyetini sağlıyor. Türkiye’nin tüm bölgelerine sunduğumuz hızlı kargo seçenekleri ve geniş servis ağımız ile her zaman müşterilerin yanındayız. İnternet alışverişine özel indirimlerimizden yararlanmak ve su sebili ihtiyaçlarınızı cazip kampanyalarımızla karşılamak artık çok daha kolay.