Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Ses ve Görüntü Sistemleri

 

Multimedya öğelerini hayatın içerisinde, olmazsa olmaz bir parça olarak görenlerdenseniz, müziğin ya da görüntünün atmosferini yaşamak için kaliteli ses ve görüntü sistemleri, sizin için oldukça önemli olmalı. Tüketici elektroniği alanında sunduğu iddialı ürünlerle öne çıkan Goldmaster, oto teyplerden navigasyonlara, MP3 çalarlardan taşınabilir Bluetooth ürünlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

Aracınıza Bambaşka bir Hava Katın

 

Otomobilde müzik dinlemek için ihtiyacınız olan ses sistemleri, Goldmaster dünyasında sizi bekliyor. Üst düzey teknoloji ile üretilmiş Goldmaster oto teyp sistemleri, otomobilinizde yüksek ses kalitesi ile, geçen zamanınızın bir keyife dönüşmesini sağlayacak. Oto teyp sistemlerinin yanında, oto hoparlör modelleri de araçtaki müzik keyfini bambaşka bir noktaya taşıyacak. Gelişmiş oto hoparlör sistemleri, bass ve tiz sesleri en ideal şekilde optimize ederek, aracınızda müzik keyfini maksimum düzeye çıkarıyor. Uygun fiyatlı tekliflerle karşınıza çıkan oto teyp sistemleri, amfili hoparlör alternatifleri ve ihtiyacınıza yönelik tüm olanakları sunan birbirinden iddialı modellerle aradığınızı verecek.

 

Gelişmiş Navigasyonlar

 

Sürücülerin en çok ihtiyacı olan konulardan biri, gelişmiş bir navigasyon sistemi ile kısa süre içinde gidilmek istenen yere etkili bir yol tarifi almak. Goldmaster navigasyon sistemleri, Türkiye’deki milyonlarca noktanın adres tarifini size optimize bir şekilde sunarak, gitmek istediğiniz adrese en kısa süre içinde ulaşmanızı sağlayacak. Hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunan Goldmaster, araç sahiplerine oto teyp ve hoparlör sistemleri dışında sunduğu navigasyon gibi çözümlerle yollarda her an yanınızda.

 

Goldmaster ses ve görüntü sistemleri dünyasında bu ürünler dışında, taşınabilir Bluetooth seçenekleri, media box seçenekleri, oto araç kiti, ses sistemleri ve uydu sistemleri de yer alıyor. İhtiyacınız olanın en iyisini, uygun fiyatla sunan Goldmaster, ses ve görüntü sistemleri ihtiyacınızda doğru adres. Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo, kolay ve hızlı iade avantajı ve beraberinde birçok avantaj sizi Goldmaster online satış mağazasında bekliyor.

D-6016 Oto Teyp
Goldmaster
1,769.00
X4 Şarjlı DJ Box
Goldmaster
2,359.00
Netta 3 Android 8K Media Player
Goldmaster
1,116.90
1,250.00
HTS-698 5.1 Ev Sinema Ses Sistemi
Goldmaster
3,055.02
X3 Şarjlı DJ Box
Goldmaster
2,351.00