Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Ses Sistemleri

 

Ses sistemleri artık sadece mesleki açıdan önem taşımıyor. İyi, güçlü ve kaliteli ses almak artık herkesin hayatında oldukça fazla bir öneme sahip. Okullarda, evlerde, restoranlarda gerçekçi ses veren, kaliteli ses sistemlerine rastlamak mümkün. Ses sistemleri, ses vericilerinin yani hoparlörlerin aynı anda aynı ses için çalıştığı teknolojik sistemlere verilen isim olarak tanımlanabilir. Zaman zaman kullanıcılar kendi ses sistemlerini oluştururken, bazı tüketicilerde hazır olan sistemleri satın almayı tercih edebiliyor. Tek bir ortak nokta, kaliteli sesi elde edebilmek. Goldmaster ses ve görüntü sistemlerinde kaliteli ses elde edebileceğiniz ses sistemlerini incelemeniz mümkün. Bütçenize göre ve zevkinize göre birçok seçenek sunuyor.

 

Enjoy 205 Ses Sistemi Özellikleri

 

ÇIkış gücü 200 Watt ve iletim mesafesi 10m olan Enjoy 205, FM radyo seçeneğini de alıcısına sunuyor. Aynı zamanda USB girişi de mevcut. Tabii ki olmazsa olmazı Bluetooth özelliği ile istenilen cihazdan eşleme yapılabiliyor. Bir diğer artı özelliği ise AUX girişinin olması Goldmaster ses ve görüntü sistemlerinde yer alan bir diğer ses sistemi ise S- 5129 USB Radyolu ses sistemi. Bu ses sistemi biraz daha kapsamlı özellikle karşınıza çıkıyor. MP3 formatında olan müzik dosyalarını oynatabiliyor ve aynı zamanda USB/SD girişinin mevcut olması her şekilde müzik dinleyebileceğinizin garantisini size sunuyor. Aynı zamanda diğer ses sisteminde olduğu gibi FM radyo özelliği bu ses sisteminde de var. Goldmaster gerçekçi ses iletimi için ahşap kabinli bir subwoofer yapmayı da ihmal etmemiş. Ve tabiki olmazsa olmazı uzaktan kumandalı oluşu. İstediğiniz her yerden kontrol etmeniz mümkün. Tamamen teknolojiyle donatılmış olduğunun göstergesi de dijital led ekranının oluşu. Müzik severlerin en çok tercih ettiği özelliklerden olan ekolayzer modu da S-5129'da mevcut.

 

Kaliteli bir ses sistemi evinizin, okulunuzun, restoran ve kafelerin tüm ambiyansını kaliteli bir ses sistemi ile değiştirebilirsiniz. Siz de ses sistemleri ile ilgili merak ettiklerinizi, teknik özelliklerini, fiyat ya da taksit seçeneklerini merak ediyorsanız Goldmaster ses ve görüntü sistemi ürünlerini mutlaka incelemelisiniz.