Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Şarjlı Elektrikli Süpürge Modelleri

 

Ev temizliğinde, kapsamlı temizliği periyodik olarak herkes yapıyor. Ancak gün içinde ihtiyacımız olan küçük çaplı temizlik ihtiyaçlarımızda, aradığımız klasik bir elektrikli süpürgeden ziyade, pratik ve işlevsel bir temizlik. Şarjlı elektrikli süpürgeler, tam da bu ihtiyaca yönelik olarak geliştirilmiş, kullanışlı ve çok yönlü ürünler. Ev elektronik ürünleri alanında gelişmiş çözümler sunan Goldmaster, şarjlı süpürgeler alanında da harika seçenekler sunuyor.

 

Uzun Süreli Kullanım

 

Goldmaster şarjlı süpürgeler, ev ortamında sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir şarj kapasitesine sahip. 15 dakika kesintisiz, yüksek performansta çalışma özelliği barındıran şarjlı elektrikli süpürgeler, uzun süreli kullanıma uygun bir batarya kapasitesine sahip. Temizlik işleminden sonra kolay bir şekilde temizlenebilen fırçalara sahip olan ürünler, yüksek vakum gücü ile evde gün içinde meydana gelebilecek tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede. Kuru yüzeylerde olduğu kadar, sıvı yüzeylerde de son derece etkili olan Goldmaster şarjlı elektrikli süpürge modelleri, evinizde uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz kalitede.

 

Ergonomik Yapı ve Şık Tasarım

 

Elektrikli süpürge teknolojisinde, üst düzey ürünler sunan Goldmaster, yerli üretim kalitesi ile ortaya koyduğu şarjlı elektrikli süpürge modellerinde, geniş toz haznesine sahip ürünler sunuyor. Temizlik sürecinde en iyi sonucu almanız adına, ince uçtan oluşan toz toplama aparatına sahip olan şarjlı elektrikli süpürge, hassas düzeylerde dahi çok iyi sonuç alacağınız bir kullanım sunuyor. Ergonomik yapısı ile, kolay bir şekilde tutup kullanabileceğiniz şarjlı el süpürgesi, kendine has şarj iletim sistemi ile en kısa süre içinde şarj olabiliyor.

 

Özellikle evcil hayvan besleyenler için, gün içinde doğabilecek tüm ufak temizlik ihtiyaçlarını, kısa süre içinde giderebilecek bu şarjlı elektrikli süpürgeler, her evde bulunması gereken harika bir temizlik çözümü. İnternete özel uygun fiyat avantajlı, güvenli ödeme altyapısı ve uzun süreli kullanıma uygun kaliteli ürün yapısı ile Goldmaster şarjlı süpürge seçenekleri, evinizde mutlaka olması gereken temizlik ürünlerinden.