Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Şarj Cihazları

 

Elektronik ürünler hayatımızın önemli bir kısmında yer edinmiş durumda. Bu da, şarj gibi ihtiyaçların her an erişilebilir olmasını zorunlu kılıyor. Mobil aksesuarlar alanında gelişmiş ürün seçenekleri ile öne çıkan Goldmaster, elektronik cihazlarınız için en iyi şarj cihazlarını sunuyor. Kablosuz şarj cihazlarından diğer şarj cihazı seçeneklerine, Goldmaster dünyasında birçok alternatif var.

 

Kablosuz Şarj Standı

 

Mobil aksesuarlar içinde son yıllarda en çok öne çıkan trendler arasında, kablosuz yeni nesil şarj standları geliyor. Telefonun bataryasına zarar vermeyen ve hızlı şarj özelliğine sahip ürünler, evde ya da ofiste, konforlu bir şarj deneyimini size sunuyor. Goldmaster güvencesi ile sunulan kablosuz şarj deneyimi, sade tasarımı ve etkileyici teknolojisi ile, geleceğin konforunu bugünlere getiriyor. Akıllı telefonundan uzak kalmadan, şarj sürecini konforlu bir şekilde tamamlamak isteyenler için, yatağın yanında ya da çalışma masasında, ofis masasında kapladığı küçük yerde, telefonunuzu kabloya bağlamadan şarj eden ürünler, dekoratif tasarıma sahip. LED’li saat göstergesi ile, 10W A2 uyumlu telefonların, batarya ömrü üzerinde olumsuz bir etki yaratmadan en kısa sürede şarj olmasını sağlayan kablosuz şarj standları, her evde olması gereken ürünlerden.

 

Telefonlarınızı Hızlı Bir Şekilde Şarj Edin

 

Akıllı telefonların hayatımızdaki önemi artık her geçen gün daha fazla artıyor. Hal böyle olunca, şarj bitmesi gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyoruz. Telefon şarj cihazları alanında gelişmiş çözümler sunan Goldmaster, tüketici elektroniği alanında ortaya koyduğu harika ürünlerle uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanabileceğiniz şarj çözümleri sunuyor. Hızlı bir şekilde şarj etme kapasitesine sahip ürünler, uygun fiyatları ve Goldmaster güvencesi ile olmazsa olmaz mobil aksesuarlardan. Akıllı telefonlarınızın batarya ömrüne zarar vermediği gibi, pil sağlığını en iyi hale getirmek için özel tasarlanmış şarj aletleri ile uzun süreli sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz.

 

İnternete özel fiyat avantajlarının yanı sıra, Türkiye’nin her yerine hızlı kargo gönderimi sunan Goldmaster, şarj aleti gibi elektronik ürünler alanında en uygun fiyatla, en yüksek kaliteyi sizle buluşturmaya devam ediyor.

Hızlı Kablosuz Şarj Aleti
Swiss Charger
389.00