Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Sağlık Ürünleri

 

Geçmişte, öğrenmek için sağlık merkezlerine, hastanelere gitmemiz gereken birçok rahatsızlığı takip etmek, gelişmiş sağlık ürünleri ile çok kolay hale geldi. Goldmaster dünyasında yer alan sağlık ürünleri içinde tansiyon, ateş gibi birçok ürünle, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sağlık teknolojisinin gelişimi ile, gelişmiş medikal altyapıya sahip güvenilir ve kaliteli ürünler, hem sizin hem de aileniz için günün her anında birçok hastalığın tespitini ve kontrolünü sağlayacak.

 

Tansiyon ve Ateş Ölçer Cihazlarla Her An Kontrol

 

Sağlık ürünleri içinde en çok tercih edilen ürünler arasında, yaygın rahatsızlıkların kontrolü için kullanılan tansiyon ölçüm cihazları ve ateş ölçerler geliyor. Dünya Sağlık Örgütü standartlarına uygun değerlerde ölçüm yapan ateş ölçerler, klinik onaylı sağlık ekipmanı olarak öne çıkıyor. Koronavirüs ya da grip gibi hastalıklarda, çocuk ve yetişkinlerde yüksek ateş şikayetlerini anında kontrol edebileceğiniz bir yapı sunan temassız ateş ölçerler, saniyeler içinde alından ve kulaktan ateş ölçümü yapmaktadır. Geniş ölçüm aralığı sunmasının yanı sıra yüksek ateş alarmı verebilen cihazlar, ölçüm kayıtlarını hafızasında tutabilmektedir. Goldmaster sağlık ürünleri dünyasında kalitesi ve uygun fiyatıyla öne çıkan diğer bir ürün olan tansiyon ölçerler, aritmi tespit fonksiyonunun yanı sıra büyük ve küçük tansiyonu gösteren, nabzı takip edebileceğiniz geniş bir ekrana sahip. Son okumaların ortalamasını alma özelliğine sahip tansiyon ölçerler, her evde mutlaka olması gereken, 2 kullanıcı için 120’şer hafızaya sahip gelişmiş sağlık cihazlarıdır.

 

Isıtıcılı Masaj Aletleri Evde Konfor Sunuyor

 

Goldmaster sağlık ürünleri alanında öne çıkan diğer bir ürün grubu olan masaj aletleri, omurilik ve sırt bölgesinde ağrı yaşayanların evinde olması gereken bir konsepte sahip. Titreşimli masajı ile ciddi bir rahatlık sunan masaj aletleri, uzaktan kumanda ile farklı fonksiyonlar için çalıştırılabiliyor. Isıtma özelliği ile kaslarınıza masaj yaparken aynı zamanda gevşeten masaj aletleri, kademeli yoğunluk ayarına göre ihtiyacınız olan masaj desteğini size sunuyor. 2 yıl garantili kaliteli masaj cihazlarına Goldmaster kalitesi ve fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.

 

Her İhtiyaca Yönelik Sağlık Ürünleri

 

Sağlık ürünleri içinde, anne bebek ürünlerinden nebulizatör hava makinesine, her ihtiyaca yönelik ürünler karşınıza çıkacak. Bebeğinin sağlığını düşünen herkes için ideal bir cihaz olan pilli emzik sterilizatörü, bebeğinizin ağız yolu ile emzik üzerinden bir enfeksiyon kapmasını önlemek için geliştirilmiş, özel bir sağlık ürünüdür. Nebulizatör hava makinesi ile, solunum yolları ile ilgili sağlık problemlerinize karşı, etkili bir önlem almak isterseniz kullanım kolaylığı ve güçlü motoru ile uzun süre çalışabilen, geniş hazneli ve düşük sesli çalışma yapısı ile hava makinesi, aradığınız kaliteyi sunuyor. Çocuk ve yetişkinler için maske ile, verilen ilacı parçalama özelliğine sahip olan hava makinesi, akciğerlere havanın en iyi şekilde verilmesini sağlayan bir yapıdadır. Yatar vaziyette kullanım özelliği ile de, konforlu, ergonomik bir kullanım sağlar. Dünya Sağlık Örgütü standartlarına uygun sağlık ürünlerinin her aldığı Goldmaster dünyasında, birçok hastalığa karşı ev ortamında önlem alabilmenizi ve kontrol yapabilmenizi sağlayan, birbirinden etkili ürünler yer alıyor. Uygun fiyatların yanı sıra, Goldmaster sağlık ürünlerinde ücretsiz kargo, kolay iade ve orijinal ürün garantisi de sunulmaktadır.

MEDİSANA 99374 BLUETOOTH VÜCUT ANALİZLİ BASKÜL
Medisana
399,00
MEDİSANA 48672 KOLDAN TANSİYON ALETİ
Medisana
399,00
MEDİSANA 48235 PERKÜSYON SPORCU MASAJ TABANCASI
Medisana
2.499,00