Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Kadın Saç Düzleştirici Modelleri

 

Sağlıklı ve canlı saçlar, her kadının istediği bir çizgi. Saç düzleştirme ihtiyacı da özellikle, saç yıkama işleminden sonra doğan önemli bir ihtiyaç. Saç bakımı için kuaförlere gitmek yerine, kişisel bakımını evde yapmak isteyen kadınların tercihi olan saç düzleştirici modeller, saçların temel bakımını kısa süre içinde yapmanızı sağlıyor. Saçınızın tipine göre, saç düzleştirici ve şekillendirici modellerle saçlarınıza ideal formunu kazandırabilirsiniz. Saç kurutma işleminin ardından, gelişmiş teknolojisi ile saç düzleştirme işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilen saç bakım ürünleri, aradığınız kaliteyi sunuyor.

 

Eşsiz Güzelliğinizi Ortaya Koyun

 

Kadın kişisel bakım ürünlerinde, profesyonel seviyede çözümler sunan Goldmaster, saç düzleştirici seçeneklerinde, içerdiği geniş plakalar ve ortaya koyduğu yüksek performans ile aradığınız kaliteli bakımı sunuyor. İçerdiği keratin plakalar ile en iyi sonucu almanızı sağlayan saç düzleştirici seçenekler,, 230 derece sıcaklık ile saçlarınızı harika bir şekilde düzleştirmenizi sağlayacak. Dönebilen kablo yapısı ile kolay ve pratik bir kullanım sunan saç düzleştirici seçenekleri, ergonomik bir yapıya sahip.

 

Açma kapama butonu ile, tek tuşla çalıştırabileceğiniz saç düzleştiriciler, saçlarınızın en doğal halini yansıtmak istiyorsanız, size harika bir kullanım sunuyor. Özel tasarımı ile saçlarınızı kavrayan plakalara sahip Goldmaster saç düzleştiricisi modelleri, kişisel bakımına ve saç tarzına önem veren her kadının yanında olması gereken, olmazsa olmaz bir ürün.

 

Zaman Kaybetmeden Saç Bakımı

 

Okula ya da işe giderken, saç bakımınız için zaman kaybetmek istemiyorsanız ev ortamında, kısa süre içinde etkili bir saç düzleştirme işlemi yapan saç düzleştiriciler, yüksek performans ile çalışan, kullanışlı ürünler. Tek hareket ile açılabilen saç düzleştiriciler, keratin plaka konsepti ile saçlarınıza zarar vermeyen, saçınızın her telini ideal bir şekilde kavrayan ve düzleştirme işlemini yapan konsepti ile dikkat çekiyor. Dönebilen kablo yapısının yanı sıra, seyahat kilidi gibi özellikler de sunan saç düzleştirici modelleri, saç düzleştirme işlemini artık bir sorun olmaktan çıkarıp, keyif haline getiriyor.

 

Saçınıza uygun sıcaklık ayarını sunabilen modeller içeren Goldmaster saç düzleştirici modelleri, turmalin iyon teknolojisi ile elektriklenmeyi önleyen bir yapıya sahiptir. Bu teknoloji ile aynı zamanda saçınıza parlak bir hava vermeniz de son derece kolay. Isıya dayanıklı kablo seçenekleri ile güvenilir bir kullanım sunan saç düzleştiricisi modelleri, güç göstergesi ışığı ile her an takip edilebilir.

Defne Saç Düzleştirici
Goldmaster
359.00
Melisa Saç Düzleştirici
Goldmaster
359.00
Mila Saç Düzleştirici
Goldmaster
329.00
Melisa Saç Düzleştirici
Goldmaster
359.00