Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Powerbank Modelleri

 

Cep telefonları ve tabletlerin günlük hayatta artık daha fazla kullanılmasıyla birlikte , cep telefonu ve tablet için gerekli olan aksesuarlar da önem kazanmaya başladı. Mobil aksesuarlar arasında yer alan powerbank ile artık şarj bitmesi gibi bir durum sorun olmaktan çıkacak. Hızlı şarj desteği ile birlikte cep telefonu ve tabletlerinizi en kısa sürede şarj edebileceksiniz.

 

Yanınızdan Ayırmayacağınız Bir Konfor

 

Ultra ince tasarımıyla , yanınızda taşıdığınızda size kaba gelmeyecek olan powerbankler ile gün içerisinde telefon ve tabletinizde sürekli aktif olabilirsiniz. Bu sayede gideceğiniz yerde şarj aleti ve priz aramaktan kurtulacaksınız. Batarya genişliği arttıkça şarj tutma süresi de artacak . 10.000 ve 15.000 mAh Li polimer batarya kapasitesine sahip olan powerbankle telefonunuzu birden fazla kez şarj edebileceksiniz. Çift yönlü USB çıkışı, micro USB şarj girişi yerlerinden telefonunuzu şarj edebileceksiniz. Anahtarlık askısı da bulunan taşınabilir şarj aletini, anahtarlığınıza takarak aynı zamanda şık bir görüntü de elde edebilirsiniz.

 

Hem Tablet Hem de Cep Telefonlarını Aynı Anda Şarj Edebilme Özelliği

 

Goldmaster, mobil aksesuar kategorisinde bulunan taşınabilir şarj aletleri, iş hayatında, dışarıda olduğunuzda ya da günlük hayatın içinde sizlere yepyeni bir deneyim sunacak. Taşınabilir şarj aleti, tüm tablet ve cep telefonlarıyla uyumlu olmanın yanı sıra, şarjı biten ve sizi yarı yolda bırakan telefonunuzu anında ,bulunduğunuz yerde başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan şarj edebileceksiniz. Oldukça hafif ,süper ince yapısıyla, şık tasarımıyla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz powerbankleri, gün içinde anahtarlık girişi bulunan powerbanklerle yeni nesil cep telefonlarının şarjının hızlı bir şekilde bitmesi artık sizin için sorun olmaktan çıkacak.

 

Yeni nesil kablosuz şarj cihazı, hızlı şarj standıyla sizlere yepyeni bir deneyim sunuyor. Etkileyici yeni nesil tasarımıyla hem sade hem de şık model olan powerbankler, çalışma masanızda da duruşuyla farklı bir tarz yaratacak. Telefon ya da tabletinizi şarj ederken batarya ömrünü de koruyabilecektir. Yeni nesil şarj aletlerinde bulunan ışıklı LED göstergeli saati ile, telefonunuzu stant üzerinden kaldırmadan saati görebileceksiniz. Kaydırmaz silikon yüzeyi sayesinde telefonu stant üzerinde şarj olurken kaymayacak ve telefon yüzeyine de zarar vermeyecektir.

20.000 Mah Çift Çıkışlı Powerbank
Swiss Charger
419.00