Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Portatif Mobil Klima Modelleri

 

Hem yaz hem de kış aylarında ortam ısısını kontrol etmenizi sağlayan klima modelleri, sabit ve mobil modeller olmak üzere ikiye ayrılıyor. Sabit klima modelleri duvara monte şeklide kullanılırken, mobil cihazlar ortam koşullarına uygun şekillerde konumlandırılabiliyor ve kolaylıkla taşınabiliyor. Her türlü iklim koşulunda ısı düzeyini ayarlamanızı sağlayan portatif klima modelleri, hem yaz hem de kış aylarında sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor.

 

Dijital Kontrol Sistemine Sahip Mobil Klima Modelleri

 

Ortam özelliklerine göre kısa sürede etki göstererek temiz ve ferah bir hava sirkülasyonu sağlayan mobil klima modelleri, ortam ısı derecesini istediğiniz seviyede tutmanızı sağlıyor. Zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde sabit bir zaman diliminde çalışmak üzere programladığınız portatif klima modelleri, siz ortamda bulunmasanız dahi sıcaklığı sizin istediğiniz seviyeye getiriyor. Böylelikle ortama girdiğiniz anda ister sıcak, ister serin bir ortamda çalışma/dinlenme fırsatı buluyorsunuz.

 

Kullandığınız portatif mobil klima çeşidine göre rüzgar ayarı yapabildiğiniz cihazlar, normal, doğal, uyku modu gibi üfleme seçeneklerine sahip. Bu sayede daha hızlı ve etkin çözümler sağlayabiliyorsunuz. Monte etme ihtiyacı duymaksızın kolaylıkla yer değiştirebileceğiniz portatif klimalar, iç dekorasyon değişikliklerinize uyum sağlayabildiği gibi taşınma durumlarında da kolaylık sağlar. Düşük su seviyesinde otomatik pompa kapatma korumasına sahip olan Goldmaster mobil klimaları, yerleşik devre kesici korumasıyla kullanıcı güvenliğinden asla ödün vermez.

 

Düşük Enerji Sarfiyatı

 

Ayarlanabilir panjur sistemi ve uzaktan kumanda ile kontrol fonksiyonlarına sahip mobil klimalar, konforunuzdan ödün vermeden ortam sıcaklığını ayarlamanıza yardımcı olur. Goldmaster portatif mobil klima modelleri, üstün malzeme kalitesi ve Goldmaster güvencesi sayesinde uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde kullanabileceğiniz iklimleme sistemi sağlar.

 

Kullanıcı dostu arayüzü ile internet alışverişini kolaylaştıran Goldmaster, güvenli ödeme altyapısı sayesinde mobil klima alışverişini internet üzerinden yapmanızı mümkün kılar. Hızlı ve kolay iade sistemiyle öne çıkan Goldmaster, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlayan yaygın servis ağına sahiptir. Portatif klima sistemleri konusunda 2 yıl garanti sunan Goldmaster, ücretsiz ve hızlı kargo sistemiyle de her zaman müşterinin yanında.