Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Portatif Masaj Koltuk Çeşitleri

 

Yıllar içerisinde, ideal bir şekilde oturmamaktan kaynaklı olarak bel bölgesinde ağrılar söz konusu olabiliyor. Gün içinde boyun, bacak ve sırt bölgelerinde, ideal pozisyonda olmamaktan ötürü gerçekleşen ağrıları azaltmak için, portatif masaj koltukları ortopedik açıdan daha sağlıklı olmanız adına önemli. Portatif masaj koltukları, bulunduğunuz yerde kolay bir şekilde kurulumu yapabileceğiniz, kompakt boyutlara sahip seçenekler.

 

Boyun Bacak ve Sırt Bölgenizde Etkili Masaj

 

Portatif masaj yastıkları, çalışma masanıza kolay bir şekilde takabileceğiniz, boyun bölgenizin yanı sıra bacak ve sırt bölgesi için de ovmalı, etkili bir masaj yaptırabileceğiniz ürünler. Otomatik kapanma özelliğine sahip portatif masaj yastıkları, kolay bir şekilde panel üzerinden kontrol edebileceğiniz seçenekler. Yıkanabilir kılıfları ile kolay bir şekilde temizleyebileceğiniz masaj yastıkları, koltuk ya da çalışma sandalyelerinde kısa süre içinde yerleştirebileceğiniz etkili bir çözüm. Boyun, bacak ve sırt gibi, ağrıların en çok yaşandığı bölgelerde etkili olan masaj yastığı, ısınarak ağrı olan bölgelerdeki kan dolaşımına yardımcı olan bir teknik içermektedir

 

Araç İçi Masaj Minderleri ile Yol Boyunca Rahatlık

 

Portatif masaj ürünleri içinde, araç içi kullanım için geliştirilmiş araç içi masaj minderi, özellikle gün içinde uzun bir süre direksiyon başında olan kişiler için etkili bir masaj çözümüdür. Masaj fonksiyonuna sahip minder, araç içi soğuma ile aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlamaktadır. 3D nefes alan kumaş teknolojisine sahip araç içi masaj minderi, soğuma ve ısınmayı engelleme özelliğine sahip. Terlemeyi engelleyen kumaş teknolojisi içeren araç içi masaj minderleri, araç başındayken konforlu bir şekilde sürüş deneyimi elde etmenizi sağlar. Kumanda ile kolay bir şekilde kullanım sunan araç içi masaj minderi, içerdiği yumuşak malzeme ile rahatsız etmeyen özel dokuya sahip.

 

Sağlığını düşünen herkes için en ideal masaj özellikleri portatif bir formda sunan masaj minderleri, araçlarda ya da diğer yerlerde bel, boyun ve sırt bölgesinde ağrı yaşamamak isteyenler için harika çözümler sunuyor.

Shiatsu Masaj Yastığı - 48332
Goldmaster
589.00
Medisana 48334 Soğutuculu Araç Içi Masaj Minderi
Medisana
949.00