Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Pişirme ve Kızartma Ürünleri

 

Mutfakta bir yemek hazırlama sürecinde, ciddi bir zaman tasarrufu sunan yardımcı ev aletleri en büyük yardımcılardan. Saatler alan pişirme ve kızartma sürecini dakikalara indiren mutfak aletleri içinde yer alan pişirme ve kızartma makineleri içinde tost makinesi, mikrodalga fırın, fritöz, mısır patlatma ve yumurta pişirme makinesi, yoğurt yapma makinesi ve ekmek kızartma makinesi, mutfakta pratik olmanın gizli sırlarından.

 

İhtiyacınız Olan Her Şeyi Dakikalar İçinde Hazırlayın

 

Mutfakta harikalar yaratmanın yolu, ihtiyacınız olan birçok şey için uygun elektrikli mutfak aletlerinden faydalanmaktır. Kısa sürede ortaya harika şeyler çıkarmak istiyorsanız, pişirme ve kızartma makineleri, içecek ve yiyecek hazırlama makineleri kadar önemli. Yerli üretim anlayışı ile, mutfak gereçleri konusunda fonksiyonel ve kaliteli birçok ürün sunan Goldmaster, pişirme ve kızartma süreçlerinizi hızlandıracak, size zaman kazandırırken mutfağınızda lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlayacak seçenekler barındırıyor.

 

Fonksiyonel ve Tasarım Harikası Ürünler

 

Mutfak, bir evin en canlı ve hayat dolu köşesi olarak, en çok vakit geçirilen yerler arasında. Yaşam tarzınıza uyum sağlayacak, farklı amaçlar için geliştirilmiş pişirme ve kızartma aletleri, yoğun temponuz içinde mutfakta fark yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan seçenekler. Yemek hazırlığında zaman kaybetmek istemeyenler için mikrodalga fırın, kahvaltıda tost olmadan yapamam diyenler için de tost makineleri Goldmaster dünyasında. Organik ve doğal beslenmek istiyorsanız, maya yoğurt yapma makineleri, patates kızartması olmadan yapamıyorsanız fritözler de sizi pişirme ve kızartma makineleri içinde bekliyor.

 

Türkiye’nin her yerine gönderilen ürünler, birçok üründe geçerli ücretsiz kargo, hızlı ve kolay iade, özel paketleme ve orjinal ürün garantisi ile size sunuluyor. Uygun fiyatlı, indirimli mutfak aletleri araştırıyorsanız, Goldmaster mutfak dünyasına mutlaka göz atın.

Rafadan Yumurta Pişirici
Goldmaster
259.00
Dietist Buharlı Pişirici
Goldmaster
709.00