Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Priz Modelleri

 

Ev ve iş yerlerinin iç tesisatının değişmez bir parçası olan prizler, hem kullanım kolaylığı hem de tasarım açısından büyük önem arz ediyor. Kullanım alanına ve montaj şekline göre değişiklik gösterebilen priz ve anahtarlar, dekorasyon konusunda da birçok alternatif sunuyor.

 

Kullanışlı Priz Çeşitleri

 

Elektriksel tüm cihazlarda olduğu gibi prizlerde de öncelikli konu, elbette kullanıcı güvenliği. Akım koruma özelliğine sahip tekli ve çoklu prizler, güvenlik endişelerinizi ortadan kaldırıyor. Çocuk koruma kilidine sahip çoklu prizler, çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği açısından oldukça önemli. Goldmaster, yüksek güç aktarımı ile birlikte üstün koruma önlemlerine sahip priz seçenekleri sunuyor.

 

Tekli priz ve çoklu priz ihtiyaçlarınız için güvenli alternatifler sunan Goldmaster, tasarım konusunda da şıklığı ev ve işyerlerinize getiriyor. Açma kapama anahtarıyla kolay kullanım sağlayan prizler hem cihazlarınızı şarj etmek hem de aydınlatma sistemlerinde kullanmak için ideal. Kapaklı priz modelleri ise kullanım alanına göre sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında. Grup priz çeşitleri, mikser, fırın, bulaşık makinesi gibi mutfak gereçlerinizi kullanmak için de ideal. İç mekan tasarımlarına uygun şekilde monte edebileceğiniz çoklu priz modelleri için web sitemizden bilgi alabilir, ürün açıklamalarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Anlık Akım Değişimlerine Karşı Üstün Koruma

 

4 yollu priz, 8 yollu priz gibi çoklu seçimlerle işlevsel kullanım özellikleri sunan uzatma kabloları ve uzatma prizleri, kablo uzunluğu konusunda da tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor. 3500W maksimum güç aktarımına sahip grup prizler, televizyon, bilgisayar, aydınlatma cihazları gibi birçok ürünün aynı anda beslemesini sağlıyor. Geniş ürün yelpazesiyle her alanda kullanıma uygun priz çeşitleri sunan Goldmaster, ürün kalitesi ile de fark yaratıyor.

 

Müşteri hizmetlerine verdiği önemle öne çıkan ve internet alışverişi konusunda yenilikçi çözümler sunan Goldmaster, güvenli ödeme yapabileceğiniz bir alışveriş altyapısına sahip. Dilediğiniz priz çeşidini sepete ekleyin, Türkiye’nin her yerine hızlı kargo servisi sağlayan avantajlarımızdan yararlanın. Avrupa standartlarına uygun priz çeşitlerini, uygun fiyatlarla satın almak için internet kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Hızlı kargo servisinin yanı sıra kolay iade seçeneği ve müşteri hizmetleri desteği ile her zaman yanınızdayız.