Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Oyun Aksesuar Çeşitleri

 

Oyun keyfinizin yarıda kalmaması için, oyun aksesuarlarınızın kaliteli olması oldukça önemli. Teknolojik ürün seçeneklerinde, en iyi özellikleri sunan Goldmaster, üst düzey bir oyun deneyimi için harika aksesuarlar sunuyor. Oyun konsollarıyla ve PC’lerle uyumlu oyun kolları, bilgisayarların yanı sıra Playstation gibi oyun konsollarında zaman geçiren herkes için ideal aksesuarlar.

 

Tüm Platformlarla Uyumlu

 

Goldmaster oyun aksesuarları, PC uyumlu modelleri ile Windows XP, Vista ve Windows 7, Windows 8 gibi platformlarla son derece uyumlu. Düzenli oyun oynayanların hoşlanacağı teknik özelliklerle, üst düzey bir oyun deneyimi sunan oyun aksesuarları, oyun esnasında maksimum titreşim oranını sağlayan motorlarıyla fark yaratıyor. PC uyumlu kablolu ya da kablosuz model seçenekleri içeren oyun aksesuarları, hızlı hareketler için uygun şekilde dizayn edilmiş özel tasarımlarla, iddialı oyuncuların hoşuna gidecek bir konsept sunuyor. Otomatik algılamalı oyun konsolu özelliği sunan oyun aksesuarları, gelişmiş oyun kolu seçenekleriyle aradığınız tüm özellikleri sunuyor.

 

PS4 Uyumlu Oyun Aksesuarları

 

Oyun deneyimini en üst noktada yaşamak isteyenler için özel geliştirilmiş Goldmaster oyun aksesuarları içinde PS4 uyumlu kollar, PlayStation’dan aldığınız keyfi maksimum düzeye çıkarıyor. Kablosuz yapısı ile özgür ve keyifli bir oyun deneyimi sunan oyun aksesuarları, 6 yönlü gelişmiş hareket sensörüyle fark yaratan bir kullanım vaat ediyor. Dahili hoparlöre sahip oyun kolu, oynadığınız oyunun heyecanını derinden hissetmeniz için özel kulaklık girişine de sahip. Goldmaster oyun aksesuarları içinde en çok tercih edilen ürünlerden olan PS4 uyumlu kollar, güçlü titreşim motorlarıyla size her yönden gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Eğlence ve oyun odaklı teknoloji ürünleri alanında, üst düzey kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Goldmaster, oyun aksesuarlarında PS4 ve PC uyumlu modellerle aradığınız kaliteyi sunuyor. Sizi asla yarı yolda bırakmayan oyun aksesuarları, keyifli oyun deneyiminize renk katacak.