Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Oto Teyp Modelleri

 

Gelişen teknoloji ile birlikte ses ve görüntü sistemlerinde de meraklılarına kesintisiz görüntüye ve sese ulaştırmayı başarıyor. Ses ve görüntü teknolojilerinde kullanıcılar birçok marka ile karşılaşıyorlar. Fiyat ve performans karşılaştırılması yapmak gerektiğinde Goldmaster ses ve görüntü sistemleri, kullanıcının beklentisini karşılayacak ürünlerle öne çıkıyor.

 

Oto Teyp Hangi Özellikleri Sunuyor?

 

Araba teypleri arasında öne çıkan ürünlerden biri olan Goldmaster V800 oto teyp, araba kullanırken kullanıcıya kolaylık sağlayan bir dizi özelliğe sahip. Goldmaster V800 oto teypte 18 kanalı hafızada saklama özelliği bulunuyor. Aynı zamanda en çok aranan özelliklerden biri olan USB/ SD kart okuma özelliği de mevcut. 6 farklı renk seçeneği olan oto teyp, Mp3 oynatma özelliğini de içerisinde bulunduruyor.

 

Bluetooth ile Gelişmiş Bağlantı

 

Başka bir cihaz ile eşleşme yapılarak eş zamanlı müzik çalma işlemini bluetooth özelliği ile gerçekleştiren V800, 4x45W maksimum çıkış ve sabit paneli ile performansını üst seviyelere çıkarabiliyor.

 

Video oynatabilmek ve uzaktan kumanda ile radyo kontrolü yapmak isteyenler Goldmaster D 7065 Indash oto teyp konseptini inceleyebilir. Ekran özelliği 7 inç ve aynı zamanda lcd ekrana sahip ürün beklentilerin ötesinde, 16:9 görüntü boyutuna sahip. Modelde mute yani sessize alma özelliği de mevcut. Yine Usb girişi üzerinde bulunduruyor. Bunun yanında geri vites için arka kamera özelliği de ekrana eklenebiliyor. Bu özellik sürücü için ekstra kolaylık sağlıyor. V800 gibi 4x45 Watt hoparlör gücü mevcut. Subwoofer çıkışı ile de mükemmele yakın bir oto teyp sistemi. Kaliteli ses tutkunları için de ekstra tiz, bas, elektronik bas ayarlarını içerisinde barındırıyor. Ekranın kontrastı ve parlaklığı da isteğe göre ayarlanabiliyor. Otomatik mp3 çalma özelliğine sahip olan Goldmaster D7065 istenildiği takdirde otomatik gizlenebilir ekrana sahip. D7065 de, Goldmaster V800 gibi tabiki bluetooth özelliğine sahip. Kullanıcının rahatlığını hedefleyen goldmaster, Encoder ses kontrol imkanını kullanıcısına sunuyor. Goldmaster oto teyp çeşitlerini ve fiyat aralıklarını incelemek aynı zamanda da detaylı bilgi almak için Goldmaster ses ve görüntü sistemlerini mutlaka incelemelisiniz.

Gps Dvd'li Oto Teyp
Goldmaster
% 16
indirim
2,048.00
1,713.00