Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Oto Hoparlör Modelleri

 

Kaliteli ses tutkunlarının araç kullanırken de güçlü ve kaliteli müzik dinlemek için ve aynı zamanda keyifli bir sürüş yaşamak için en iyi hoparlör arayışı içinde oldukları aşikar. Fiyat performans uyumu da önemli diyorsanız, Goldmaster ses ve görüntü sistemlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı hoparlör çeşitleri bulmak mümkün. Yolculuklarınızın keyifli ve kaliteli müzik ile gerçekleşmesini sağlayacak hoparlör seçeneklerinde Goldmaster RM-6996 oto hoparlörler özellikleri ile öne çıkıyor.

 

4 yollu bir hoparlör olan RM-6996, 6x9 özelliğe sahip. Frekans aralığı hoparlörlerde elbette oldukça önemli. Bu açıdan da meraklılarının isteklerini karşılayan Goldmaster, 45-20kHz frekans aralığına sahip bir hoparlör ile karşınıza çıkıyor. Duyarlılık açısından da oldukça gelişmiş durumda olan RM-6996, 89db/w/m duyarlılık özelliğine sahip. Çıkış gücü olarak da kaliteli ses severleri yarı yolda bırakmıyor. Maksimum çıkış gücü 900 Watt olarak gösteriyor. Mıknatıs özellikleri rakip markalardan çok daha önde geliyor. 20 oz mıknatıs gücüne sahip bir hoparlör RM-6996.. Akıllara takılan bir diğer soru ise tabiki ses bobini aralığı oluyor. Müjdelemek gerekirse, Goldmaster RM-6996 25mm ses bobinine sahip. Aynı zamanda IMPP koni ve 58mm mylar konik tweeter ve 2x18mm piezo tweeter özelliği bulunuyor.

 

Amfili Oto Hoparlör Çeşitleri

 

Daha kapsamlı bir hoparlör arayanlara Goldmaster ses ve görüntü sistemleri birden fazla seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden bir diğeri ise amfili model. Harici amfi özelliği bulunan bir hoparlör olan Goldmaster KW-3416 kabinli ve dahili oto amfili bir subwoofer. Kırmızı rengi ile oldukça dekoratif bir görünüme sahip. Teknik özelliklerini sıralamak gerekirse, 30 santimetrelik bir subwoofer özelliği bulunuyor. Aynı zamanda 800 Watt gücünde bir mono anfisi mevcut. Bu özelliği ile gerçek müzik severlere hitap etmeyi başarıyor. Bununla birlikte 45 santimlik 2 adet kabini de ürün içerisine dahil. Goldmaster ses ve görüntü sistemlerini inceleyerek, bütçenize ve zevkinize göre daha fazla seçeneği incelemeniz ve detaylı bilgileri öğrenebilmeniz mümkün. Tüm hoparlör ve ses sistemlerini görmek için ürün detaylarına göz atabilirsiniz.