Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Oto Araç Kitleri

 

Aracınızda bluetooth desteği yoksa Goldmaster Fm Transmitter araç kiti aracınızı tam donanımlı bir araca çevirebilir. Fm transmitter sayesinde telefonunuzdaki müzikleri kablosuz bir şekilde aracınızda dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda telefon görüşmelerinizi, cihazdaki bluetooth özelliği sayesinde aracınızın içerisinden yapabilirsiniz. Ve tüm bunları elleriniz serbest bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En önemlisi de uzun süren trafiğin yoğun olduğu saatlerde, araç içerisindeki konforunuzu artırmaya yarayan kullanışlı bir oto kit. Bu teknoloji harikası ürün aracınız ile telefonunuz arasında bağlantı kurarak aynı zamanda güvenli bir sürüş gerçekleştirmenizi de sağlamış olur. Telefonunuzdaki müziği aracınıza aktarmanıza gerek kalmadan anında dinleyebilme konforu da sağlamış olur. Böylelikle ayrı ayrı depolama zahmetinden de kurtulmuş olursunuz.

 

Kolay Kurulumu ile Pratik

 

Kolay kurulumu ve küçük boyutları sayesinde araç içerisindeki rahatlığını da asla bozmayan cihazlar olan oto araç kitleri, aracınızda uygun bulduğunuz bölüme rahatlıkla monte edilerek kullanılmaya başlanabilir. Sadece telefonunuzdaki müzik ve video dosyalarını değil aynı zamanda USB ve SD kart girişi sayesinde MP3 müzik formatındaki şarkıları da kablosuz olarak aracınızın içerisinden rahatlıkla dinleme şansını yakalamış olursunuz. 87,5-108.0 MHz frekans aralığına sahip olan oto araç kiti , otomatik olarak hafıza kaydetme özelliği ile telefonunuzu tekrardan oto kitine tanıtmanıza gerek kalmayacaktır. Oto araç kiti sayesinde telefonunuza hiç dokunmadan işlemlerinizi, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yoğun trafik olan günlerde oto araç kitinin size bir diğer faydası da navigasyonu araç içine yansıtabiliyor oluşunuz. Bir yandan navigasyona bakarken bir yandan yoğun trafik içerisinde araç kullanmak çok konforlu olmayabilir. Bu açıdan da oto araç kiti navigasyonun sesini araç içine vererek siz konforlu bir yolculuk sağlamış olacak.

 

Aracınızda bluetooth özelliği yoksa oto araç kiti sizin için tam bir kurtarıcı. Siz de aracınızda seyir halindeyken tek tuşla müzik dinlemek, telefon görüşmelerinizi yapmak istiyorsanız oto araç kitini mutlaka incelemelisiniz.Oto araç kitinizi telefonunuza nasıl bağlayacağınızı ve oto araç kitine dair tüm detaylar, teknik bilgiler, ödeme seçenekleri ve fiyat bilgileri ile ilgili tüm detayları Goldmaster ses ve görüntü sistemlerinde yer alan ürün detay sayfasında öğrenebilirsiniz.

Goldmaster X7 Bluetooth Fm Transmitter
Goldmaster
129.00