Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Saç & Sakal Tıraş ve Şekillendirici

Saç ve sakal bakımı, birçok erkeğin kişisel bakımında en çok özen gösterdiği alanlardır. İmajı bütünleyen sakal, bir erkek için en önemli detaylardan. Tarzına önem veren ve kişisel bakımına dikkat eden erkeklerin son yıllarda en çok tercih ettiği ürünler arasında ise, saç ve sakal tıraş makineleri ve şekillendiriciler geliyor. Evde saç ve sakal bakımı yaparak hem ciddi bir tasarruf, hem de kendi tarzınızı istediğiniz gibi oluşturma fırsatını yakalayabilirsiniz. Goldmaster erkek bakım ürünleri içinde saç ve sakal traş makineleri içerdiği güçlü teknoloji ile fark yaratıyor.

Tam şarj ile bir saate varan kullanımla yarı yolda kalmayın

Goldmaster erkek bakım ürünleri içinde, saç sakal tıraş ve şekillendirici makinelerle, her nerede olursanız olun, tarzınızı koruyabilirsiniz. Yıkanabilir başlıklarla uzun süreli bir kullanım ömrü sunan ürünler, hızlı şarj özelliği ile kısa süre içinde şarj olabilmekte. Kablolu ve kablosuz kullanımla, en üst düzeyde ergonomik deneyim sunan ürünler, favori ve sakal düzeltme başlıklarıyla ıslak ve kuru olarak, cildiniz için en iyisini sunuyor. Saç ve sakal şekillendirme makineleri alanında üst düzey teknoloji içeren Goldmaster dünyasında, paslanmaz çelik bıçak içeren ürünler, aradığınız kaliteli tıraş deneyimini sunacak. Günlük tıraş bıçağının yanı sıra, saç ve sakal kesimi için en ideal kesme uzunluklarına sahip çelik bıçaklarıyla en iyi performansı sunan ürünler, hijyen ve konforu bir araya getiriyor. Kuaför ve berber dükkanlarınızda kullanıma müsait, profesyonel düzeydeki makineler, her yerde özgür bir şekilde tıraş olma keyfini sunuyor.

Çok fonksiyonlu şekillendiricilerle farkınızı ortaya koyun

Su geçirmez özelliğe sahip şekillendiriciler, hem duş alırken ıslak ciltte, hem de kuru ciltte üst düzey bir performansla, rahat bir şekilde tıraş olmanızı sağlıyor. Ergonomik sapıyla kavramayı kolaylaştıran şekillendiriciler, ultra güçlü motor teknolojisi ile sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Hızlı şarj özelliği ile kısa süre içinde şarj olabilen ve 1 saate kadar kablosuz kullanım sunan şekillendiriciler, yıkanabilir başlıklarıyla hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Ayarlanabilir tarağı ile sakalınızı keserken, farklı modlar belirleyebileceğiniz şekillendiriciler, özel vücut tüyü başlığı ile, vücut tüylerinizi rahat bir şekilde almanızı sağlıyor. Cildinizi yıpratmadan, keyifli bir tıraş deneyimi yaşamak istiyorsanız saç ve sakal şekillendirici makineler, Goldmaster kalitesi ve uygun fiyat avantajıyla online satış sitemizde sizi bekliyor.

Duocut Şarjlı Islak&kuru Çok Fonksiyonlu Şekillendirici
Goldmaster
% 35
indirim
269.90 TL
175.90 TL