Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Elektrikli Şofben Modelleri

 

Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda geniş bir ürün portföyüne sahip olan Goldmaster, elektrikli şofben konusunda da cazip fırsatlar sunuyor. Hem tasarım hem de kalite olarak öne çıkan elektrikli şofbenler, enerji tasarrufundaki başarısıyla da faturalarınızı minimize ediyor. Kullanım kolaylığı ile öne çıkan inovatif şofben modellerini kullanıcılarıyla buluşturan Goldmaster, gerek tasarım gerekse fonksiyonel olarak fark yaratan modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor.

 

Kolay Kuruluma Sahip, Uzun Ömürlü Şofben Modelleri

 

Banyo, duş kabini gibi sıcak su ihtiyacı olan yerlerde güvenle kullanabileceğiniz kademeli elektrikli şofbenler, Avrupa standartlarına uygun modelleriyle ve düşük enerji sarfiyatı ile Goldmaster’da. Portatif ve kolay kuruluma sahip elektrikli şofbenler, alternatif su ısıtma sistemlerine kıyasla çok daha hızlı bir çözüm olarak öne çıkıyor. Duş ahizesi ve ahize tutucu ile birlikte sunulan şofbenler, emniyet tapası sayesinde yüksek basınca karşı da korumalı.

 

İçerisindeki emniyet termostatı sayesinde hem cihazı hem de kullanıcıyı koruyan elektrikli şofbenler, uzun süreli kullanım ömrüyle de öne çıkıyor. Su kesilmelerine karşı otomatik kapanma sistemine sahip olan cihazlar, yüksek ısıtma performansıyla eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Şofbenlerde kullanılan kılıflı rezistanslar sayesinde elektriğin su ile teması kesilmiştir, dolayısıyla elektrik çarpması riski söz konusu değildir.

 

Enerji Tasarrufuyla Bütçe Dostu Elektrikli Şofbenler, Goldmaster Garantisiyle Sizlerle

 

Su ısıtma teknolojisinde öne çıkan tasarımları son kullanıcı ile buluşturan Goldmaster, enerji tasarrufu konusunda da iddialı modeller ortaya koyuyor. Düşük enerji sarfiyatına sahip bütçe dostu elektrikli şofbenler, hem maliyet hem de kullanım olarak üst düzey performans sağlıyor. Dayanıklılığı ile öne çıkan Goldmaster şofben modelleri, aynı ürünü uzun yıllar boyunca kullanmanızı mümkün kılıyor.

 

Türkiye’nin her yerine hızlı kargo imkanı sunan Goldmaster, internet alışverişi konusunda da kullanıcı dostu bir ödeme altyapısına sahip. Yüzde yüz güvenli bir şekilde ödeme yaparak sipariş verdiğiniz elektrikli şofbenler, hızlı kargo servisi ile kısa sürede kapınızda. İade konusunda da benzersiz hizmet sağlayan Goldmaster, yetkili servis ağı ve kolay ulaşılabilen müşteri hizmetleri sayesinde her zaman yanınızda. Tüm ürünleriniz Goldmaster garantisi ile, yalnızca bir tık uzağınızda.