Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Askı Aparat Çeşitleri

 

Gelişen teknoloji sayesinde yeni nesil televizyonlar daha portatif bir tasarıma sahip olmaya başladı. Şık tasarımlarıyla ve 4K görüntü kalitesiyle muhteşem bir seyir kalitesi sunan LCD ve LED ekran televizyonlar, modern teknoloji sayesinde, askı aparatları vasıtası ile duvara monte edilerek kullanılıyor. Bu sayede hem evlerimizde alan tasarrufu sağlıyor hem de ideal bir görüş açısına sahip olabiliyoruz. Elbette değerli cihazlarımızı bağladığımız TV askı aparatlarının kalitesi ve tasarımı da büyük önem taşıyor.

 

TV Askı Aparatı Modelleri

 

Genellikle evlerdeki alan kullanımını maksimize etmek ve daha modern bir dekorasyona sahip olmak için tercih edilen TV askı aparatları, mekan ve cihaz özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Teknolojik cihaz donanımları konusunda yılların tecrübesiyle hizmet veren Goldmaster, yüksek kaliteli ve işlevsel askı aparatlarıyla her zaman yanınızda.

 

Televizyonunuzun ölçülerine uygun taşıma kapasitesine sahip askı aparatları, genellikle 25 kg, 40 kg ve 50 kg gibi ağırlıkları destekliyor. Ekran boyutlarına uyumlu şekilde, büyük ekranlı televizyonlar için askı aparatları da geniş ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Salon, mutfak, iş yeri gibi birçok alanda kullanabileceğiniz askı aparatları, alan kullanımı konusunda ciddi avantajlar sağlıyor.

 

Değerli Cihazlarınızı Taşıyacak Dayanıklı Askı Aparatları

 

İç mekan kullanımını verimli hale getiren TV askı aparatları, değerli cihazları taşıması sebebiyle güvenilir olmak durumunda. Goldmaster, kolay monte edilebilen ve yüksek hareket kabiliyetine sahip dayanıklı askı aparatı çeşitleri sunuyor. LCD ve LED ekran televizyonlarınızın duvar montajını kolaylıkla sağlayabileceğiniz Goldmaster askı aparatları, fiyat performans açısından da eşsiz bir deneyim sunuyor. Bir kez satın aldıktan sonra uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz ürünler, şık tasarımlarıyla da müşteri memnuniyetini artırıyor.

 

Kullandığınız televizyonlara uyumlu askı aparatları, kolay çıkarıp takma ve kolay montaj gibi özelliklerin yanı sıra, hareket ettirme / döndürme özelliğine de sahip olabilir. Televizyonun kullanılacağı alan özelliklerine ve elbette cihaz özelliklerine uygun TV askı aparatını seçin, Goldmaster güvencesiyle kalitenin farkına varın. Türkiye’nin dört bir yanına hızlı kargo imkanı sağlayan Goldmaster, geniş servis ağı ve üstün müşteri hizmetleriyle her zaman yanınızda.