Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Nebülizatörler Çeşitleri

 

Solunum sıkıntısı yaşayan kişilere ilaç vermek için kullanılan nebulizatörler, önemli sağlık ekipmanları içinde yer alıyor. Sağlık ürünleri alanında profesyonel çözümler sunan Goldmaster, 60W ile, uzun bir süre çalışabilen güçlü motora sahip nebulizatör modeli ile ihtiyaç duyulan solunum ile ilaç desteğini almanız için yanınızda.

 

Sağlığınız için En İyisin Sunan Özellikler

 

Goldmaster nebulizatör modelleri, 2 metre hortumun yanı sıra, 65dB düşük ses seviyesi ile, kullanım esnasında ortada rahatsız edici bir gürültü düzeyine neden olmaz. Yatar vaziyette kullanıma uygun olan hava makinesi, ilacı dökmeden almayı sağlar. Verilen ilacı, 2 mikrometre ölçüsüne kadar parçalayan teknolojisi, ilacın mikron düzeyinde parçalanan formunu, akciğerlere nüfuz ettirir ve ilacın etkileri bu şekilde sağlanır. Bir dakika içinde 0,2ml ilaç verme kapasitesine sahip nebulizatörler, 10ml kapasiteli geniş bir ilaç haznesine sahip. Solunum yollarında sıkıntı yaşayan hastaların ilaç alması için, en etkili ve en profesyonel çözüm olan hava makineleri, ilacı parçalayarak hava yolu ile veren pratik bir sağlık cihazı olarak, bazı hastalar için doktorlar tarafından önerilmektedir.

 

Yetişkinler ve Çocuklar için Maskeler

 

Hava makinesi, güçlü performansının yanı sıra aksesuarlarıyla da, tam verim almanız açısından etkili bir kullanım sunuyor. Yetişkin maskesi ve çocuk maskesi içeren hava makinesi, ağız ve burundan, maske yolu ile solunumu ve ilaç alımını sağlıyor. Uzun süre çalışabilen, performans odaklı 60W gücündeki motor, 2 metrelik hortum ve düşük ses seviyesi, ev şartlarında hava makinesini ergonomik kılıyor ve solunum ile ilaç alma ihtiyaçlarında, profesyonel bir seviyeye getiriyor. Hava ile soğuma özelliğine sahip nebulizatör motoru, pratik ve kullanışlı bir kullanım sunan, kontrolü kolay bir sağlık ürünüdür.