Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Navigasyon Modelleri

 

Ulaşmak istediğiniz yere en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olan teknoloji harikası bir cihaz navigasyon, karmaşık sokaklar arasında kaybolma sorununu artık tamamen ortadan kaldırdı. Navigasyonun size çizdiği rotayı kaçırsanız bile tekrardan yeni bir rota çizerek en kısa ve trafiksiz yolu kullanmanız için aracınızdaki en büyük yardımcınız olmayı başarıyor. Goldmaster ses ve görüntü sistemlerinde aracınıza uygun, en iyi özelliklere sahip navigasyon seçeneklerini bulmanız mümkün.

 

Goldmaster Nav 510 5” Navigasyon Özellikleri

 

Goldmaster Nav 510, Türkiye’de bulunan 81 ili kapsayan en kapsamlı navigasyon cihazlarından biri. Kullanıcı bu cihazı kullandığı süre boyunca ücretsiz olarak güncelleme seçeneğinden faydalanıyor. Cihazın içerisinde bulunan haritaları 3 boyutlu olarak da görüntülemek mümkün. 2 GB hafıza ve 128 MB Ram desteği yüksek hassasiyet ile donatılmış durumda. GPS alıcısı ile 64 kanal özelliğini de içerisinde bulunduruyor. Koordinat bilgisini düzenleyen ve sesli yönlendirme işlemini gerçekleştiren yazılımı ise iGo 8,3. Tasarımı piano black ve 5” TFT dokunmatik ekrana sahip. Yeni nesil SİRF ATLAS V 500hz işlemcisi sayesinde kullanım esnasında donma, takılma gibi problemlerle karşılaşılmıyor.

 

TMC Ready özelliği ile araç trafiğini, yoğunluğunu ve diğer kaza gibi bilgileri almaya uyumlu bir özelliği bulunuyor.

 

Türkiye’deki Tüm Adres Bilgileri İçerisinde

 

Türkiye’deki adres ve konum yapılarına uygun olması dolayısı ile kolaylıkla adres sorgulama, konum belirleme gibi özellikleri mevcut. Aynı zamanda multimedya oynatma seçeneği de mevcut. Yani video, müzik, e-kitap ya da resim görüntüleme için de ekranını kullanabilirsiniz. Eczane, okul, hastane, otel gibi 546.000’nin üzerinde önemli konum ve noktalar kaydedilmiş durumda. Dolayısıyla acil ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabiliyor.

 

Goldmaster nav 510 5” Navigasyon, konforlu bir sürüş için ideal bir navigasyon cihazı. Ancak Goldmaster görüntüleme ve ses sistemlerinde aracınıza ve bütçenize uygun birçok görüntüleme ve navigasyon cihazını listelemeniz mümkün. Fiyat, kalite ve diğer tüm teknik bilgilerini merak ediyorsanız Goldmaster ses ve görüntü sistemlerini ziyaret etmeli ve diğer navigasyon seçeneklerine de mutlaka göz atmalısınız.