Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Narenciye Sıkacağı Modelleri

 

Mutfağında sağlıklı yiyecek ve içeceklere yer vermek isteyenlerin, olmazsa olmaz gereçlerinden biri narenciye sıkacağı. Vitamin değeri son derece yüksek narenciye ya da turunçgiller için özel geliştirilmiş ürünler, yüksek performansı ve narenciye besin maddelerinin yoğunluğunu ayarlamanız için sunulan özel seçeneklerle, aradığınız kaliteyi sunuyor.

 

Posa Ayarı ile Meyve Suyunun Koyuluğunu Belirleyin

 

Mutfak aletleri alanında sunduğu gelişmiş ürünlerle, milyonlarca ailenin tercihi Goldmaster, narenciye sıkacağı ürünlerinde ihtiyaç duyulan tüm özellikleri size sunuyor. Çıkarılabilir hazne ile kolay bir şekilde temizlenebilir bir ürün konseptine sahip narenciye sıkacakları, çift yönlü dönebilme özelliği ile sıktığınız gıda maddelerinden maksimum verimi almanızı sağlıyor. Yüksek devirli güçlü motoru ile, kısa süre içinde sıkma işlemini tamamlayarak size ciddi bir zaman tasarrufu sağlıyor. Vitamin ve mineral deposu turunçgilleri, eşsiz lezzete sahip bir içecek formuna sokmak için Goldmaster narenciye sıkacağı modelleri, aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor.

 

Modern ve Şık Tasarımı ile Mutfağınıza Yakışacak

 

Paslanmaz çelik sıkma konisinin yanı sıra, çıkarılabilir paslanmaz filtre özelliği ile, kolay ve pratik bir temizleme imkanı sunabilen narenciye sıkacağı ürünleri, göz alıcı modern tasarımıyla, mutfağınızda işlevsel bir elektrikli aletin yanı sıra, şık bir konsept olarak da yer alacak. Otomatik kapanma özelliği, geniş işlem haznesi ve birçok farklı özelliği ile, Goldmaster narenciye sıkacağı ürünleriyle mutfağınızda kısa süre içinde harikalar yaratacaksınız. Goldmaster kalitesini herkes yaşasın diye online alışverişe özel uygun fiyatlar, yüzde 100 güvenli ve hızlı alışveriş konsepti sizi internet mağazamızda bekliyor.

 

Orjinal ürün garantisi, ücretsiz kargo ve özel paketleme olanağının yanı sıra, hızlı ve kolay iade süreci de, narenciye sıkacağı gibi içecek hazırlama makinelerinde Goldmaster’ı tercih etmeniz için önemli bir neden.