Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Mutfak Tartı Modelleri

 

Gıda hazırlama kategorisi içinde bulunan mutfak tartısı aleti, mutfağınızda yemek yaparken hassas ölçüsü ile sizlere arzu ettiğiniz yemekleri bire bir ölçü ile yapma kolaylığı sunuyor. Hassas mutfak tartısı ile , dilediğiniz malzemeleri yapacağınız yemeğe ekleyeceğiniz miktarı belirleyebilirsiniz. Göz kararı ile kek, pasta, hamur işi ve Türk yemekleri yapmaya artık son verebilirsiniz.

 

Her Evde Olması Gereken Pratik Bir Çözüm

 

Goldmaster, gram mutfak terazisi ile beş kiloya varan kapasite ile ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Bu ölçümlerde ise bir gram hassasiyet bulunuyor , yanılma payı ise oldukça aza iniyor. Mutfak tartısının üzerinde bulunan ışıklı geniş LCD ekran ile tarttığınız malzemenin miktarını öğrenebilirsiniz. Tartının üzerinde bulunan bir başka düğme ise dokunmatik kontrol butonlarıdır. Bu butonlar sayesinde tartınızı açıp kapayabilir, otomatik açma kapama özelliği sayesinde açık unuttuğunuz takdirde iki dakika içinde kapanacağından emin olabilirsiniz.

 

Yüksek Hassasiyetle Tam ve Doğru Ölçüm

 

Mutfak tartılarının arasında yer alan bambu mutfak terazisi sayesinde, tartınızı duvara güvenli bir şekilde asabilir, dara fonksiyonu sayesinde ölçüsüne ihtiyaç duyduğunuz su ve süt miktarını hesaplayabilirsiniz. Kolay bir şekilde okunabilen mavi arka ışıklı geniş LCD ekranı, kaydırmaz ve sabit kalabilen ayakları sayesinde mutfak tezgahı üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Mutfak tartısında bulunan düşük pil ve aşırı yük göstergesi ile tartınıza koyduğunuz ürün miktarının ne derece doğru olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Dokunmatik kontrol butonları sayesinde, tartının ayarlamasını yapabilirsiniz.

 

Goldmaster internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde, ürünlerinizde bir hasar çıkması söz konusu olduğunda hızlı ve kolay bir şekilde iade edebilir, güvenli ve özel paketlemesi ile vereceğiniz siparişler kısa sürede kargoya teslim edilir. Goldmaster’dan aldığınız tüm ürünler orjinaldir ve garantilidir. Belirli bir ücret tutarına kadar da ücretsiz kargo imkanı sunar. Mutfağınız için en uygun gıda hazırlama ürünleri arıyorsanız, sizler için en uygununu sunan Goldmaster’dan alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına kargo gönderimi imkanı ile alışverişinizin tadını çıkarın.

Gram Mutfak Terazisi
Goldmaster
119.00