Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

MP3 Çalar Modelleri

 

2000’li yılların en popüler icadı olan MP3 çalar, müzik severlerin ve eskiyi arayanların hala severek kullandığı bir teknolojik alet. MP3 aslında bir ses sıkıştırma formatı. MP3 çalarlar özellikle gençler arasında oldukça yaygın olarak kullanılmakta. İnternetten indirilen albümleri yanınızda taşıyarak, kendinize has dijital albümler yaratabilirsiniz. CD playerlar, walkmanlerden sonra MP3 çalarlar da artık müzik severlerin ilgi odağı olmuş durumda. Bilgisayar ya da telefona ihtiyaç duymadan uzun süreli pil ömrü ile kesintisiz müzik dinleme ve farklı renk seçenekleri ile kendi tarzınızı yaratmanız mümkün. Milenyumla birlikte günümüze kadar gelen MP3 çalarların Goldmaster ses ve görüntü sistemlerinde birçok çeşidi ve rengi mevcut.

 

Goldmaster MP3 Ürünleri Hangi Özellikleri Sunuyor?

 

4 GB dahili hafızası mevcut olan MP3 player, aynı zamanda 1,8 inch TFT ekran özelliğine sahip. WMA formatındaki tüm dosya ve videoları oynatma seçeneği de mevcut. Müzik dinlerken şarkı sözlerini takip etmek isteyenler için de oldukça avantajlı. Şarkı çalarken aynı zamanda şarkı sözünü de görüntüleyebiliyorsunuz. Goldmaster ses ve görüntü sistemlerinde MP3 çalarların renk seçenekleri oldukça çeşitli. MP3-224 Player 8 GB kırmızı, gri ve siyah renkleri ile farklı tarzlara hitap ediyor.

 

Kolaylıkla şarkı ve dosya yükleyebileceğiniz aynı zamanda keyifli vakit geçireceğiniz MP3 çalar çeşitlerini ve daha fazlasını görmek ve incelemek isterseniz ürün detaylarına göz atabilirsiniz. Okulda, iş yerinde, toplu taşımada geçen zamanınıza renk katmak ve müziksiz kalmamak için, Goldmaster MP3 çalar seçenekleri, aradığınız ideal ürün özelliklerini sunuyor.