Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Mısır Patlatma Makinesi Çeşitleri

 

Evde, çeşitli içeceklerle birlikte keyifli bir atıştırmalık olan, özellikle sinema gecelerinin vazgeçilmezi patlamış mısır oldukça sevilen bir lezzet. Patlamış mısır hazırlamak istediğinizde, tüm aşamalarla teker teker uğraşmak yerine, hızlı ve pratik bir şekilde patlamış mısırınızı masanıza koymak istiyorsanız, patlamış mısır makineleri aradığınız fonksiyonel yapıyı sunuyor.

 

Yağlı ve Tuzlu Mısır Patlatma

 

FPatlamış mısır hazırlarken, ne kadar yağ ya da tuz konacağına her zaman karar vermek kolay olmayabilir. Mutfakta, pişirme ve kızartma odaklı yenilikçi elektronik aletler sunan Goldmaster, patlamış mısır makinesi ile yağlı ve tuzlu mısır patlatmayı kolay bir hale getiriyor. Yapışmaz kaplama yüzeyi ile, mısır patlatırken herhangi bir yapışmayı önleyen yapısıyla oldukça işlevsel bir ürün. Patlamış mısır lezzetinin tadını çıkarırken, temizlik ve diğer konularda da bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, her açıdan sizin için düşünülmüş Goldmaster mısır patlatma makinelerine göz atmalısınız.

 

Şeffaf Kapak ile Şık Bir Tasarım

 

Goldmaster mısır patlatma makinesi, sahip olduğu şeffaf kapakla mısır patlatma sürecine tanık olmanızı sağlayan, şık bir tasarımla geliyor. Şeffaf kapak, aynı zamanda şık bir servis kasesi olarak da kullanılabiliyor. Hazne kapağı ölçme kabı olarak da kullanılabilen ürün, yüksek performansı ile kısa sürede mısır patlatabileceğiniz, harika bir konsepte sahip. Mısır patlatma dışında, kestabe ya da kabak çekirdeği gibi, fındık ya da badem gibi kuruyemişleri kavurmak için de kullanabileceğiniz Goldmaster mısır patlatma makinesi, çok fonksiyonlu bir ürün.

 

İnternete özel indirimli fiyatları ile, yüzde 100 güvenli alışveriş ayrıcalığı ile satın alabileceğiniz mısır patlatma makinesi, güvenli ve özel paketleme anlayışı ile Türkiye’nin her yerinde adresinize gönderiliyor. Hızlı ve kolay iadenin yanı sıra, ücretsiz kargo avantajı da sizi birçok Goldmaster ürününde bekliyor.