Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Üçlü Çeyiz Setleri

 

Ev kurma aşamasında, eksik küçük ev aletlerini tamamlamak, yorucu olduğu kadar maliyetli de olabiliyor. Mutfak aletlerini, teker teker almak yerine set olarak satın almak, hem ciddi bir fiyat avantajı, hem de çeyiz alışverişi sürecinizi rahatlatacak bir kolaylık içeriyor. Mutfak aletleri alanında kaliteli ve yüksek performanslı ürünler sunan Goldmaster, çeyiz seti arayışında olanlar için harika setler sunuyor. Üçlü çeyiz setleri, üst düzey kalitesinin yanında, uygun fiyatı ile de ilginizi çekecek.

 

Evinize Yakışacak Kaliteli Ürünler

 

Uzun yıllardır ev aletleri alanında, yüz binlerce kişinin tercih ettiği Goldmaster, üst düzey kalitede ev aletleri ile, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyor. Sıfırdan ev kurma aşamasında, maddi olarak kendinizi rahatlatmak ve eşyalarınızı bir bütün içinde satın almak için, yapmanız gereken çeyiz setleri araştırmak. Goldmaster çeyiz setleri içinde, en çok tercih edilen ürünlerden biri üçlü çeyiz setleri. Bir mutfakta mutlaka olması gereken tost makinesi, çay makinesi ve blender modelinden oluşan üçlü çeyiz seti, ürünlerin uyumlu ve şık tasarımla karşınıza çıktığı, işlevsel ve fonksiyonel seçenekler. Mutfak ürünlerinde, teker teker seçim yapmak hem zaman kaybı, hem de ürünlerin farklı tasarımlarıyla bütünleşik bir konsept oluşturmak oldukça zor. Çeyiz setlerinde ise, hem renk hem de konsept olarak yakın ürünler, mutfağınızda şık bir görüntü oluşturuyor.

 

İhtiyacınız Olan Ne Varsa Çeyiz Setinde

 

Evlilik öncesi, çeyiz alışverişinde almanız gereken yüzlerce ürün söz konusu olabilir. Bu ürünleri alırken, bütçenize yük oluşturmadan en kalitelisini tercih etmeye çalışıyor olmalısınız. Küçük ev aletleri alanında, Türkiye’de yüzlerce servis ağı ile en popüler ev elektronik ürünleri markalarından olan Goldmaster, müşteri memnuniyeti esaslı bir yaklaşıma sahip. Küçük ev aletlerinde, sadece şık tasarıma sahip ürünler değil, aynı zamanda çok yönlü, fonksiyonel seçenekler de, mutfakta yapacağınız tüm işlerde elinizi rahatlatacak faktörlerden. Goldmaster çay makinesi, tost makinesi ve blender, mutfakta birçok ihtiyacınızı çözebilecek, farklı amaçlarla kullanabileceğiniz kaliteli ürünler. 2 yıl garantili mutfak ürünleri, internete özel uygun fiyatlı seçeneklerle sizi bekliyor.

 

Çeyiz alışverişinde avantajlı fiyatları kaçırmamak isteyenler için Goldmaster üçlü çeyiz seti, aradığınız kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri içeriyor. Ücretsiz kargo avantajı ile hemen üçlü çeyiz setine sahip olmak için, ürünü sepetinize ekleyebilir, kargo ile adresinize teslim alabilirsiniz.