Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Mikrodalga Fırınlar

 

Mutfaklarda mutlaka olması gerekenlerden biri, kısa sürede ihtiyacınız olan yemeği hazırlamanızı sağlayan mikrodalga fırınlar. Özellikle yoğun bir hayat temposu içinde, eve adım attığınızda zaman kaybetmeden yemeğinizi ısıtmak istiyorsanız, son derece pratik ve fonksiyonel bir kullanım sunan mikrodalga fırınlar, hayat kurtarıcı ürünler.

 

Yemeğinizi Dakikalar İçinde Isıtın

 

Mikrodalga fırın konusunda, tüm ihtiyaçlara yanıt verebilen konseptte ürünler sunan Goldmaster, pratik ve işlevsel kullanımı ile, dakikalar içinde yemeğinizi ısıtabileceğiniz mikrodalga fırınları sunuyor. Farklı ısıtma seviyelerine sahip mikrodalga fırınlar ihtiyacınız olan seviyede çalışarak, sofranızı kısa süre içinde hazırlamanızı sağlıyor. Besin maddelerini ideal ölçüde ısıtan mikrodalga fırınlar, en kullanışlı mutfak ürünleri içinde bulunuyor. İnsan sağlığı için zararlı bir yapı sunmayan teknolojiye sahip mikrodalga fırınlar, kısa sürede ve pratik şekilde yemek hazırlamak için tercih ediliyor. Mutfak aletleri konusunda birçok işlevsel pişirme ve kızartma makinesi sunan Goldmaster, farklı ısıtma seviyelerinin yanı sıra, mekanik zamanlayıcı seçeneği de barındıran mikrodalga fırınıyla aradığınızı sunuyor.

 

Geniş İç Hacimle İhtiyacınıza Yönelik

 

Goldmaster kalitesiyle üretilen mikrodalga fırın seçeneklerinde, 35 dakikaya kadar mekanik zamanlayıcı seçeneği, 20 litre geniş iç hacim ve 20,5 cm çapında cam tepsi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir yapı sunuyor. Buz çözme özelliğine sahip mikrodalga fırın, donmuş gıdaları hızlı bir şekilde çözmek istediğinizde oldukça pratik. Isıtma işleminin ardından uyarı veren fırın, yüksek performans ve verimlilikle çalışırken, size ciddi bir enerji tasarrufu da sağlıyor.

 

Şık tasarımı ile, mutfağınızın dekoratif konsepti ile uyumlu bir yapı sunan mikrodalga fırın, her evde mutlaka olması gereken bir yapıya sahip. Pratik ve işlevsel mutfak aletleri ile, zaman kazanmak istiyorsanız mikrodalga fırınlar ideal bir çözüm. İnternete özel fiyatların yanı sıra, hızlı ve kolay iade seçeneği, güvenli paketleme ile Türkiye’nin her noktasına kargo, Goldmaster kalitesi ile sizi bekliyor.