Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Medya Box Çeşitleri

 

Goldmaster Netta 2 ile yeni bir dünyaya kapılarınızı açacaksınız. Android özelliği olan Tv Box, google play üzerinden ulaşabileceğiniz bir çok uygulamayı da içerisinde bulunduruyor. Medya box ile hem oyun oynayabilir, hem televizyon seyredebilir hem de istediğiniz videoyu oynatabilirsiniz. Hiçbir şekilde antene ya da çanağa ihtiyaç duymadan onlarca televizyon kanalına sadece internet yardımı ile saniyeler içerisinde erişebilirsiniz.

 

Medya Box Dünyası Neler Sunuyor?

 

Ultra HD çözünürlük dolayısıyla yüzde 60’a varan net görüntü kalitesini hizmetinize sunuyor. Aynı zamanda google play store’a bağlı olduğu için yüzlerce online oyuna ve istediğiniz online uygulamaya anında erişebilirsiniz. Televizyonun başından kalkmadan yüzlerce müzik dosyasına, klibe erişim sağlamanız mümkün. Aynı zamanda içerisinde bulunan KODI uygulaması sayesinden kendinize film, dizi listeleri oluşturabilir ne zaman isterseniz o zaman izleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında kendine ait akıllı klavyesi ve air mouse özelliği mevcut.

 

Hayatınızı kolaylaştıracak bir diğer mükemmel özelliği ise Air Screen özelliği. Bu özellik sayesinde telefonunuzu televizyon ekranına yansıtabilir ve eş zamanlı tüm işlerinizi televizyon ekranından sürdürmeye devam edebilirsiniz. Çoklu dil seçeneği ile alt yazı ve seslendirmeleri istediğiniz dilde tercih edebilirsiniz.

 

Ebeveyn Kontrolü Özelliği

 

Çocuklarınızı zararlı olabilecek içeriklerden korumak için ebeveyn kontrol modunu aktive edebilir ve içiniz rahat bir şekilde kumandayı çocuklarınıza verebilirsiniz. Ethernet girişi olduğu için internete kablosuz bağlanamadığınız zamanlarda kablolu bağlanma seçeneğini kullanabilirsiniz. Cihazın üzerinde bulunan USB girişleri ve SD girişinin haricinde disk ve hard disk girişleri dilediğiniz müzik ve filmi de cihazda oynatmanıza yardımcı olacaktır.

 

Media Box’ı 2 adımda kolayca kurabilmeniz mümkün. Televizyonunuza bağlamanız ve internetin keyfini çıkarmanız yeterli. Akıllı kumandası ve sesli arama özelliği ile konforunuzdan ödün vermemeniz için tasarlanmış bir cihaz. Medya Box’ın hayatınıza katacağı daha bir çok yenilik var.İnterneti ve televizyonu bir arada yaşayabileceğiniz ve çocuklarınız için de önlemlerinizi alabileceğiniz teknoloji harikası bir cihaz. Bu yenilikleri öğrenmek ve tüm teknik detaylar hakkında bilgi edinmek için siz de Goldmaster ses ve görüntü sistemlerini mutlaka ziyaret edin ve yenilikçi teknolojik ürünlere göz atın.

Netta 2 6K Android 9.0 Dream Tv Box
Goldmaster
1,769.00