Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Masaj Wellness Modelleri

 

Vücudumuz, belli bir pozisyonda uzun süre kaldığımızda ve bilim uzmanlarının önermediği şekilde hareketleri, uzun yıllar boyunca tekrarladığımızda boyun, bel, omuz ya da ense gibi bölgelerde ağrılar kronikleşmeye başlayabilir. Ağrıları en aza indirip vücudumuzu rahatlatmak adına, en etkili çözümler arasında masaj wellness aletleri geliyor. El tipi masaj aletlerinden, koltuğa koyulabilen masaj minderlerine, ısıtıcılı ve titreşimli masaj minderlerinden zayıflama kemerine birçok seçenek, Goldmaster kalitesi ile üretilen masaj aletleri içinde yer alıyor.

 

Araç İçi Masaj Minderleri ile Konforu Hissedin

 

Vücutta, ağrıların en çok yoğunlaştığı yerler arasında yer alan omurilik bölgesinde, yaptığı titreşimli masajlarla harika bir rahatlık yaratan araç içi ısıtıcılı ve titreşimli masaj minderi, etkileyici bir rahatlıkla sizi tanıştıracak. Uzaktan kumanda ile farklı masaj fonksiyonlarını seçebileceğiniz masaj minderlerinde, kaslarınızı gevşeten rahatlatıcı bir sıcaklıkla tanışacaksınız. Farklı kademelerdeki yoğunluk ayarı ile, sürekli ya da kesik kesik programı seçimi yapabileceğiniz masaj minderleri, vücut kas sistemindeki en etkili bölgelerde yarattığı etkiyle, tüm kas sisteminde gevşeme hissi yaşamanızı sağlar. Konforlu ve sağlıklı bir yaşam için geliştirilen araç içi ısıtıcılı ve titreşimli masaj minderi, iki yıl garantili bir ürün.

 

Bel ve Oturma Bölgesinde Rahatlığı Yaşayın

 

Masaj aletleri konusunda gelişmiş çözümler sunan Goldmaster, bel ve oturma bölgesinde titreşim fonksiyonu ile eksiksiz bir masaj deneyimi ile karşınızda. Uzaktan kumanda ile ısı ayarı yapılabilen, masaj bölgesi ve yoğunluğu seçilebilen masaj aleti, Shiatsu konsepti ile alt üst ve sırt bölgesinde 3 farklı masaj seçimine olanak tanıyor. Boyun masajında yüksekliği ayarlanabilen aparat aracılığı ile en etkili masajı yapabilmenizi sağlayan Goldmaster masaj aletleri, ısıtmalı ve ovmalı masaj ile hissedilir ölçüde bir rahatlık sunuyor.

 

Araç tipi masaj minderinin yanı sıra, koltuk için masaj minderi ve el tipi masaj aletinin yer aldığı Goldmaster dünyasında, ortopedik rahatsızlıklara karşı en etkili ve en doğal çözümler sizi bekliyor.

Shiatsu Masaj Yastığı - 48332
Goldmaster
589.00
Medisana 48334 Soğutuculu Araç Içi Masaj Minderi
Medisana
949.00