Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Kıyma Makinesi Çeşitleri

 

Goldmaster, gıda hazırlama ürünleri içinde bulunan kıyma makinesi ile, dilediğiniz boyutta bulunan etleri sorunsuz bir şekilde kıyma şeklinde çekebilir, bulunan metal parçaları sayesinde kıyma makinenizi uzun bir süre kullanabilirsiniz. Sucuk, sosis ve içli köfte yapma aparatıyla mutfağınızda artık dilediğiniz yemeği hazırlayabilirsiniz.

 

Mutfaktaki kişilerin en önemli yardımcıları artık gıda hazırlama aletleri haline geldi. Bu aletlerin içinde, ne yediğinizi bilmek istiyorsanız kullanacağınız ürünler arasında yer alan kıyma makinesi ile kendi kıymanızı kendiniz çekebilir, kıymalı yemekler, köfte gibi çeşitli et yemeklerini güvenle yiyebilirsiniz. Goldmaster kalitesiyle artık bu ürünlere ulaşmak oldukça kolay.

 

Mutfakta İşinizi Kolaylaştırın

 

Evinizde bulunan her kilodaki etleri %100 bakır ve uzun ömürlü motora sahip olan, metal dişli kutusu sayesinde kıyma şeklinde çekebilirsiniz. Gıda koyma tepsisi sayesinde önceden hazırladığınız etleri bu tepsiye koyabilir, daha sonrasında ise kıymaları bu tepsiye çekebilirsiniz. Bu şekilde tepsiyi kullanarak etinizi de dış etkenlerden korumuş olursunuz. Kıyma çekme makinesinde yer alan bir başka özellik ise, makineyi açma kapama ve geri sarma özelliği. Bu özellik sayesinde makinede bulunan kıymayı tekrarlı bir şekilde çekebilirsiniz, kıymanız makinede sıkışsa bile tekrar işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kolay kullanımı, kullanım sonrasında temizlik için ayrılabilen parçaları ile kıyma makinesi mutfağınızda vazgeçemediğiniz ürünlerden olacak.

 

Kıyma Çekmenin Yanı Sıra İşlevsel Birçok Özellik

 

Gıda hazırlama ürünlerinden olan kıyma çekme makinesi, yalnızca kıyma çekmekle kalmaz sucuk, sosis ve içli köfte yapma aparatı ile de sucuk , sosis ve içli köfte de yapar. Türk mutfağının en bilinen lezzetlerinden olan içli köfteyi, takacağınız bir aparat ile tek tuşla ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kahvaltıda da geleneksel lezzetleri arıyorsanız, evinizde temiz bir şekilde sucuk ve sosis yapabilirsiniz. Bunun için kıymanıza ekleyeceğiniz, damak tadınıza uygun baharatlarla, özel aparat sayesinde lezzetli kahvaltılar hazırlayabilirsiniz.

 

Kıyma çekme makinasının paslanmaz çelik bıçağı ve paslanmaz dişli seti sayesinde uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlarken etinizi temiz ve rahat bir şekilde çekebilirsiniz. Besin itme aparatı ile de çekeceğiniz kıymaya dokunmadan apartla eti, makineye koyabilirsiniz.

Kıymax Kıyma Makinesi
Goldmaster
2,175.00
Promax  Kıyma Ve Salça Makinesi
Goldmaster
1,763.00