Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Kişisel Bakım Ürünleri

 

Günlük hayatta en sık ihtiyaç duyulan ürünler arasında, kişisel bakımımız için kullandığımız ürünler geliyor. Erkek ve kadın kişisel bakım ürünleri, sağlıklı ve bakımlı olmak için düzenli olarak tercih ettiğimiz, evin yanı sıra seyahate çıkarken dahi yanımıza alarak kullandığımız ürünler. Cilt bakım ürünlerinden saç bakım ürünlerine, erkekler için sakal bakımından saç bakımına, birçok farklı kişisel bakım ürününün yer aldığı Goldmaster dünyası, kendisine özen gösterenlere harika seçenekler sunuyor.

 

Kadınlar İçin Saç Düzleştiriciden Saç Şekillendiriciye, Geniş Ürün Seçenekleri

 

Kadınlar, kişisel bakımına özen gösteren ve hem saç bakımı için, hem cilt bakımı için hem de diğer konularda, bakım ürünlerini sıkça tercih eden bir yaşam tarzına sahip. Hem kişisel bakımını, hem de sağlığını düşünenler için Goldmaster, gelişmiş özelliklere ve uzun yıllar boyunca kullanım sunan sağlam yapıya sahip kadın kişisel bakım ürünleriyle, her yaştan kadının ihtiyaç duyduğu ürünleri sunuyor. Saçlara parlaklık veren ve elektriklenmeyi önleyen, sıcaklık ayarına ve dijital göstergeye sahip saç düzleştirici seçeneklerinden, negatif iyon teknolojisine ve dönebilen hareketli kablo yapısına sahip saç şekillendiriciler, kadın saç bakım ürünleri içinde, Goldmaster kalitesiyle sizi bekliyor.

 

Saç bakım ürünleri dışında, kadınların en çok tercih ettiği cilt bakım ürünleri içinde bulunan epilasyon ürünleri de, Goldmaster kişisel bakım dünyasında karşınızda. Özel cımbız tasarımı, ağrı kesici pinch teknolojisi, çıkarılabilir ve pratik temizlenebilen başlığı ve özel saklama çantasına sahip epilasyon ürünleri, uygun fiyatlı ve kaliteli yapısı ile, Goldmaster kadın kişisel bakım ürünleri arasında.

 

Kişisel Bakımına Özen Gösteren Erkekler İçin En İddialı Ürünler

 

Kişisel bakım ürünleri içinde, saç ve sakalın yanı sıra vücut bakımı için de tercih edilen Goldmaster erkek bakım ürünleri, fonksiyonel ve pratik kullanımın yanı sıra, ergonomik bir deneyimi de sunuyor. Vücut bakım tıraş makinelerinden şarjlı saç ve sakal tıraş setine, saç kesme makinesinden saç ve sakal şekillendiriciye, geniş bir ürün seçeneği Goldmaster erkek bakım ürünleri içinde yer alıyor. Saç sakal bakım ürünlerinde dilerseniz tekli ürün tercih edebileceğiniz gibi, dilerseniz de erkek bakım setleri ile 360 derece bir bakım konsepti sunan, çok yönlü saç ve sakal bakım setlerini tercih edebilirsiniz. Kişisel bakımına özen gösteren ve her zaman iddialı olan erkekler için kaliteli bakım ürünleri, uygun fiyat ve kolay iade seçeneği ile, Goldmaster kalitesiyle sunuluyor.

 

Profesyonel Standartlara Sahip Kaliteli Saç Kurutma ve Fön Makineleri

 

Goldmaster kişisel bakım ürünleri içinde, saç bakımına özen gösterenler için aynı zamanda birbirinden kaliteli saç kurutma ve fön makineleri de sizi bekliyor. Hava akım kontrolü, profesyonel fön başlığı ve aşırı ısınmaya karşı sigorta ile korunma içeren özel saç kurutma makineleri ile, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Saç kurutma makineleri, sahip oldukları güçlü motorla yüksek bir performans ortaya koyarken aynı zamanda sessiz çalışma konseptiyle de, asla rahatsız edici bir ses ortaya çıkmasını engellemektedir. Kuaförlerde tercih edilen, profesyonel standartlara sahip saç kurutma ve fön makineleri, saç bakımına önem veren kadın ve erkekler için en ideal seçenekler.

 

Tüm ürünlerde orijinal ürün garantisinin yanı sıra hızlı ve kolay iade seçeneği ile, memnun kalmadığınız bir durumda aldığınız ürünü rahat bir şekilde iade edebilirsiniz. Güvenli alışveriş altyapısı ile, rahatça kart ile ödeme yapabileceğiniz sitemizde, Türkiye’nin her yerine güvenli ve özel paketleme ile gönderilen ürünler, 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ile sunulmaktadır.

Kişisel Bakım

Tempo 11in1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
599.90
Lila Saç Kurutma Makinesi
Goldmaster
239.00
Melisa Saç Düzleştirici
Goldmaster
359.00
Express Saç Kurutma Makinesi
Goldmaster
239.00
Jordan Kişisel Vücut Bakım Tıraş Makinesi
Goldmaster
259.00
Perfect Saç Kurutma Makinesi
Goldmaster
179.00
Janti 9In1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
439.00
Defne Saç Düzleştirici
Goldmaster
359.00
Matrix 12 In 1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
419.00
Fortis Saç Ve Sakal Şekillendirici
Goldmaster
709.00
IPL840 Lazer Epilasyon Cihazı
Medisana
1,649.00
Bambufit Dijital Banyo Baskülü
Goldmaster
294.00
Oscar 9In1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
709.00
Melisa Saç Düzleştirici
Goldmaster
359.00
Peri Epilasyon Cihazı
Goldmaster
469.00
Lider Saç ve Sakal Şekillendirici
Goldmaster
429.00
Slim Fit Dijital Banyo Baskülü
Goldmaster
159.00
Duocut Şarjlı Islak&kuru Çok Fonksiyonlu Şekillendirici
Goldmaster
319.00
Mila Saç Düzleştirici
Goldmaster
329.00
GoldMaster GM-9114 Thor Erkek Bakım Seti
Goldmaster
359.00
Star 3In1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
129.00