Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Katı Meyve Sıkacağı Çeşitleri

 

Her mutfakta olması gereken elektrikli aletler içinde, katı meyve sıkacakları sundukları pratik kullanımla yer alıyor. Doğanın eşsiz lezzetlerinden, harika içecekler elde etmeyi sağlayan ve vitamini, minerali ve enerjiyi en lezzetli tatlarla sunan meyveleri, fonksiyonel ve kaliteli bir katı meyve sıkacağı ile istediğiniz forma getirebilirsiniz. Elektronik ev aletleri alanında yılların getirdiği tecrübe ile, istenilen standartların üzerinde ürünler sunan Goldmaster, özel katı meyve sıkacağı ürünleri ile aradığınızı sunuyor.

 

Paslanmaz Çelik Yapısı ile Uzun Süreli Kullanım

 

Meyve suyu zamanı geldiğinde, hazır ürünler yerine ellerinizle seçtiğiniz taze meyveleri sıkarak, organik ve eşsiz bir lezzet arıyorsanız, Goldmaster katı meyve sıkacağı seçenekleri aradığınız fonksiyonel yapıyı sunuyor. Geniş meyve kanalının yanı sıra yüksek motor gücü ve sıkılacak meyveye göre özel ayarlanabilir sertlik derecesi ile Goldmaster katı meyve sıkacağı modelleri, geniş posa haznesi ile sorunsuz bir deneyim sunuyor. Yüksek kapasiteli meyve suyu sürahisi ile, tek kullanımda 4-5 bardaklık meyve suyu hazırlayabileceğiniz katı meyve sıkacağı, inox gövdesi ile göz alıcı bir konsept sunuyor, paslanmaz çelik yapısı ile de uzun yıllar boyu kullanım vaat ediyor.

 

Bahçeden Bardağınıza, Eşsiz Lezzetler

 

Goldmaster katı meyve sıkacağı modelleri, en lezzetli meyvelerin vitamin ve minerallerini, keyifli bir serinlikle bardaklarınıza aktaracak, kaliteli ve güçlü modeller. Geniş hazneli meyve sıkacağı seçenekleri, tek bir tuşa dokunarak anında çalıştırabileceğiniz, size ciddi bir zaman tasarrufu sunacak modeller. Çelik gövdesi ile paslanmaz bir yapı sunan Goldmaster katı meyve sıkacağı seçenekleri, kahvaltıda ya da günün diğer anlarında, doğal bir meyve suyu olmadan yapamam diyenlerin tercih edebileceği bir ürün.

 

Yerli üretim kalitesi ile sunulan ve Türkiye’de 400’e yakın servis ağına sahip bir marka olan Goldmaster imzası ile üretilen katı meyve sıkacakları, mutfağınıza lezzet ve enerji getirecek. 2 yıl garanti ve hızlı, kolay iade avantajı, internetten güvenilir alışveriş ayrıcalığı ile sizi bekliyor.