Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Kadın Kişisel Bakım ve Güzellik

 

Kadınlar için kişisel bakım, her zaman ve her ortamda oldukça önemli. Özgüvenini yüksek hissetmek isteyen ve iddiasını ortaya koymak isteyen tüm kadınlar, pratik kişisel bakım ürünleri ile her zaman hazır olmak istiyor. Kişisel bakım ürünlerinde gelişmiş teknolojiye sahip, fonksiyonel ve şık ürünler ortaya koyan Goldmaster, birçok kadının tercih ettiği saç bakım ürünlerinin yanı sıra, epilatör seçeneklerini de sunuyor.

 

Saç Düzleştirici ve Şekillendiricilerle Saçlarınız Her An Hazır

 

Saç bakımı, kadınların zaman zaman kuaföre gitmek için zaman ayırdığı önemli bir ihtiyaç. Ancak evinde, saç bakımı için gerekli ürünleri bulunduran kadınlar, zaman kaybetmeden kısa süre içinde kendi saç bakımlarını çok kolay bir şekilde yapabilme şansına sahip. Saç düzleştirici ve şekillendirici ürünleri ile, saçların bakımını çok kolay bir hale getiren Goldmaster, saç bakım ihtiyacını kolay bir şekilde giderme imkanı sunuyor.

 

Saç düzleştirici ve şekillendirici ürünlerde, elektriklenmeyi önleyen negatif iyon teknolojisi sunan Goldmaster, aynı zamanda tek tuşla açıp kapanabilen, pratik ürünlerle karşınızda. Keratik plakalar ile, saç düzleştirici modellerde sağlıklı ve etkili sonuç almanızı sağlayan ürünler, 360 derece dönebilen kablolarla kullanım kolaylığı sağlayan bir ergonomik yapıyı da beraberinde getiriyor. Ayarlanabilir ısı ayarı ile, saç düzleştirici ve şekillendiricilerde kontrol tamamen sizin elinizde.

 

Epilasyon Bakımınızı Pratik Hale Getirin

 

Kadın kişisel bakım ve güzellik ürünlerinde en çok aranan seçeneklerden biri epilatörler. İstenmeyen tüylerin alınması için ağda yaptırmak ya da tüy dökücü krem kullanmak, her zaman istediğiniz sonucu vermeyebilir. Ağda kimi zaman acılı ve sancılı olurken, tüy dökücü kremler ise cildi tahriş etmenin yanı sıra, alerji de ortaya çıkarabilir. Goldmaster epilatör ve topuk törpüsü ürünleri, gelişmiş cımbız setleri ile tüy alma işlemini pratik ve hızlı bir hale getiriyor. Kablosuz kullanım seçenekleri ile her nerede olursanız olun, tüy alma işlemini yapabileceğiniz epilatörler, sizi her an özgür kılıyor. Hassas bölgeler için özel, az sayıda cımbız ile etkili sonucu almanızı sağlayan Goldmaster epilatör modelleri, kişisel bakımınızı sorunsuz bir şekilde yaparak, sizi asla yarı yolda bırakmıyor.

 

Kadın kişisel bakım ve güzellik ürünlerinde, internete özel fiyat avantajları, birçok üründe geçerli ücretsiz kargo ve özenli paketleme anlayışı, Goldmaster’ı tercih sebepleri arasında. Siz de ihtiyacınız olan ürünü keşfederek, sepetinize atabilir ve adresinize teslim alabilirsiniz.

IPL840 Lazer Epilasyon Cihazı
Medisana
1,649.00
Peri Epilasyon Cihazı
Goldmaster
469.00