Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Kablo Çeşitleri

 

Hayatımızın içinde ciddi bir yer tutan elektronik ürünlerde, aksesuarlarla ilgili yaşanan problemler zaman zaman onları kullanamamaya neden olabiliyor. Böyle durumlar yaşamamak için, mobil aksesuar kabloları oldukça önemli ürünler. Bluetooth dönüştürücü, iPhone ya da Android şarj kablosu, AUX kablosu gibi kablo seçenekleri, görüntü yansıtma cihazı ya da TypeC kablosu, Goldmaster dünyasında yer alan kablo seçeneklerinden.

 

İhtiyacınız Olan Tüm Kablo Çeşitleri

 

Tüketici elektroniği alanında geniş ürün seçenekleri sunan Goldmaster, mobil aksesuarlar alanında farklı cihaz tiplerine göre ihtiyaca yönelik tüm kabloları sunuyor. DP kablo, HDMI Kablo, şarj kablosu, mikro USB kablosu ve optik ses kablosu gibi seçeneklerin yer aldığı Goldmaster mobil aksesuarlar dünyasında AUX kablosu, USB 3.0 printer kablosu ve mikro USB kablosu da bulunuyor. Elektronik ürünlerde kullanımı engelleyen sorunlar yaratan kablo arızaları ya da eksikliklerinde, zaman kaybetmeden, sorun yaşamadan kullanıma devam etmek için yapmanız gereken, ihtiyacınız olan kabloyu satın almak. Yonca uçlu PWR kablo, swiss charger micro usb spiral şarj kablosu gibi birçok farklı kablo çeşidi, ethernet kablosu, görüntü yansıtma cihazı ve bluetooth dönüştürücü gibi kablolar sizi Goldmaster’da bekliyor.

 

Android ve iPhone Şarj Kabloları

 

İhtiyaç duyulan elektronik ürün kabloları içinde belki de en fazla öne çıkanlar, akıllı telefon şarj kabloları. Samsung, Huawei, LG, Xiaomi gibi telefonları şarj etmek için kullanılan Android şarj kablosu, iPhone serisini şarj etmek için kullanılan iOS - Apple şarj kablosu da Goldmaster dünyasında yer alıyor. Telefonunuz ne kadar sağlıklı bir pil ömrüne sahip olursa olsun, eğer kalitesiz kablo kullanırsanız bu telefona zarar verebilir. Orijinal ürün garantisi ile Goldmaster, iPhone ve Android şarj kablolarında en kaliteli modelleri sunuyor. Uzun yıllar boyunca kullanıma müsait modeller, sorun yaratmadan ve telefonunuz için bir risk teşkil etmeden kullanabileceğiniz modeller.

Swiss Charger Scv-30043 Görüntü Yansıtma Cihazı
Swiss Charger
389.00