Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Islak Kuru Elektrikli Süpürge Modelleri

 

Ev temizliğinde pratik ve işlevsel bir kullanım sunan elektrikli süpürgelerde, en çok tercih edilen modeller arasında ıslak/kuru elektrikli süpürgeler yer alıyor. Klasik elektrikli süpürge sistemine sahip modeller, hem ıslak hem de kuru zeminde etkili bir temizlik yapmanızı sağlıyor. Elektrikli ev aletleri alanında gelişmiş ürün seçenekleri sunan Goldmaster, yüksek emiş gücüne sahip ıslak kuru elektrikli süpürge modelleri ile, temizlik yaparken size hem ergonomik bir kullanım sunacak, hem de üstün emiş gücü sayesinde üst düzey sonuç almanızı sağlayacak.

 

Yüksek Performans, Üstün Emiş Gücü

 

Goldmaster, elektrikli ev aletleri alanında sunduğu gelişmiş çözümlerle, birçok evde tercih edilen bir marka. Islak kuru elektrikli süpürge modellerinde, 2000W yüksek performansın yanı sıra, üst düzey bir emiş gücü de sizi bekliyor. En zorlu yerlerde bile, yüksek emiş gücünün avantajıyla harika sonuçlar almak için, ıslak kuru elektrikli süpürgeleri tercih edebilirsiniz. İçerdiği özel motorla, ıslak ve kuru zeminlerde etkili bir şekilde temizlik yapabilmenizi sağlayan ürünler, içerdiği geniş toz tankı ile tüm kirleri ve tozları etkili bir şekilde hapsediyor. Aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirdiğiniz yaşam alanlarında, üst düzey bir temizlik arıyorsanız yapmanız gereken, Goldmaster ıslak kuru elektrikli süpürge modelleri ile fark yaratmak.

 

Düşük Ses Seviyesi ile Sessiz Kullanım

 

Elektrikli süpürge modellerinde en çok aranan özellikler arasında, sessiz çalışma sistemi yer alıyor. Yüksek motor gücü ve emiş seviyesi ile çalışan elektrikli süpürgelerde, Goldmaster ıslak ve kuru elektrikli süpürge modelleri, 85 dB’nin altında düşük ses seviyesi ile çalışması ile öne çıkıyor. 5 metre uzanabilen kablosu ile, evde birçok noktaya rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlayan elektrikli süpürge, pratik ve işlevsel bir bir ürün. Ayarlanabilir yüzey fırçası ile, her türlü yüzeyde en iyi temizliği yapmanızı sağlayan elektrikli süpürge modelleri, etkili sonuç almanızı sağlıyor.

 

Elektrikli süpürge ve diğer ev aletlerinde internete özel avantajlı fiyatlar, ücretsiz kargo ve hızlı iade özelliği, Goldmaster dünyasında sizi bekleyen ayrıcalıklardan bazıları. Aradığınız ürünü hemen sepetinize atarak, gelişmiş Goldmaster teknolojisi ile tanışabilirsiniz.