Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Isıtma ve Soğutma Ürünleri

 

Dört mevsimin bir arada yaşandığı ülkemizde farklı iklim koşullarına uygun ısıtma ve soğutma sistemleri kullanmaya ihtiyaç duyuyoruz. Bu alanda klimalar, şofbenler, fanlar, ısıtıcılar, vantilatörler, radyatörler gibi birçok ürün grubu mevcut. Goldmaster, ısınma, sıcak su ve serinleme gibi ihtiyaçlarınızın tümüne cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahip.

 

Hava Koşullarına Uygun Isıtma ve Soğutma Sistemleri

 

Sıcak yaz aylarının bunaltıcı etkisinden minimum derecede etkilenmeniz için tasarlanmış yüksek teknolojili soğutma sistemleri, hem evinizde hem de iş yerinizde konforlu bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Düşük enerji sarfiyatına sahip klimalar ve portatif kullanıma sahip vantilatörler, yaz aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz iklimlendirme sistemleri arasında. Hem iç hem de dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanmış soğutma sistemleri; hava temizleme cihazları, mobil hava soğutucular, ayaklı ya da masaüstü vantilatörler ve yüksek performanslı klimaları içerisinde barındırıyor.

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen üreticisi Goldmaster, enerji tasarrufu konusunda öne çıkan, bütçe dostu ve dayanıklı soğutucularla müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesiyle; ev, ofis, otel, mağaza gibi birçok alanda kullanılabilen, portatif ve kolay montajlı ürünler tedarik eden Goldmaster, kaliteye verdiği önem sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünleri sizlerle buluşturuyor.

 

Enerji Tasarrufu Sağlayarak İkliminizi Değiştirin

 

Gelişen teknoloji sayesinde ürün kalitesini sürekli artıran ve hep daha iyiyi sunmayı amaçlayan Goldmaster, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak çözümler sunmaya da devam ediyor. Fatura dostu, yüksek enerji tasarruflu kombi ve ısıtıcı modelleri, soğuk kış günlerinde en çok ihtiyaç duyacağınız ürünlerin başında geliyor. Kademeli sıcaklık seçeneklerine sahip olan infrared ısıtıcılar, radyatörler, elektrikli sobalar ve şofbenler, ergonomik tasarımlarıyla da iç dekorasyonunuza şıklık katıyor.

 

Goldmaster garantisiyle satın aldığınız ısıtma ve soğutma sistemleri, hem ürün kalitesi hem de kullanıcı dostu fonksiyonlarıyla uzun süreli bir kullanım ömrü sunuyor. Kolay monte edilebilen ve portatif ısıtıcılar ile kombi sistemleri, ortam ısısını ayarlamakta olduğu gibi sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamakta da birebir. İnternet alışverişi konusunda güvenli ve hızlı hizmet sağlayan Goldmaster, sunduğu cazip fırsatlarla da dört mevsim yanınızda.

Goldmaster IN-6124 Warm Isıtıcı Fan
Goldmaster
299.00
Goldmaster IN-6900 Kışmatik Fanlı Isıtıcı Soğutucu
Goldmaster
419.00
Goldmaster Sahra GM-7935G Isıtıcı Fan Gri
Goldmaster
423.62