Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

İçecek Hazırlama Ürünleri

 

İçecek hazırlama makineleri, mutfağınızda hem işinizi kolaylaştıracak hem de leziz tatları pratik bir şekilde hazırlamanızı sağlayacak pratik bir kullanım sunuyor. Türk mutfağının en sevilen sıcak içeceklerinden çay, ve Türk kahvesinin yanı sıra, filtre kahve makinesi gibi içecek hazırlama makineleri zaman kaybetmeden, tek bir dokunuşla harika bir içecek deneyimini sunabilir. Çay ve kahve hazırlarken, makine temizleme ve diğer dertlerle uğraşmadan, dakikalar içinde içeceğinizi hazırlayabilirsiniz.

 

Çay, Türk Kahvesi ve Filtre Kahve Makineleri ile Harikalar Yaratın

 

Mutfaktaki gereksinimleriniz için özel tasarlanmış, fonksiyonel içecek hazırlama makineleri, size hem ciddi bir zaman kazandıracak, hem de birbirinden leziz içeceklerle evinize güzel bir hava katacak. Kahvaltıda, akşam yemeğinin ardından ya da misafirlere ikram olarak sunulan çay ve Türk kahvesi, mutfakta en çok zaman harcanan içecekler arasında. Elektrikli mutfak aletleri konusunda gelişmiş özelliklere sahip bir ürün yelpazesi sunan Goldmaster, çay makinesi ve Türk kahvesi makinesi ile sizi büyük bir zahmetten kurtaracak. Hızlı pişirme gücü ve paslanmaz çelik yapısı ile Türk kahvesi makineleri, mutfağınızın dekoratif tasarımıyla uyum içinde bir kullanım sunacak. Hızlı hazırlama özelliğine sahip ve 30 bardağa kadar çıkan kapasitesi ile çay makineleri, misafir ağırladığınız günlerde dahi kolay ve pratik bir şekilde çayı hazırlamanızı sağlayacak.

 

Goldmaster içecek hazırlama ürünleri içinde, kahveden vazgeçemeyenler için filtre kahve makinesi ise, kahve çekirdeklerinin eşsiz lezzetini fincanınıza taşıyacak. Öğütücülü ve klasik filtre kahve makinelerini kategorimizde inceleyebilirsiniz.

 

Mutfakta Yaratıcılığını Ortaya Koymak İsteyenler için Blender ve Sıkacaklar

 

Hazırladığınız bir yemekte ya da tatlıda, salatada ya da diğer yemeklerde hem zaman kazanmak, hem de göz alıcı malzemeler hazırlamak istiyorsanız blender ve sıkacak çeşitleri en büyük yardımcınız olacak. Birkaç dakika içinde, sert malzemeleri dahi iyi bir forma getiren ve yemeklerde kullanabileceğiniz halde sunan blenderlar ile yumurta çırpmadan, kuruyemişleri parçalamaya kadar birçok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Zamandan kazandıran blender modelleri, aynı zamanda enerji tasarrufu yapmanızı da sağlayacak.

 

Goldmaster kalitesi ile üretilen içecek hazırlama ürünleri içinde, blender ile birlikte katı meyve ve narenciye sıkacakları da mutfakta en iyisini ortaya koymak isteyenlerin tercihi. Yüksek performanslı, temizlenebilir pratik kullanıma sahip meyve ve narenciye sıkacakları ile tüm meyveleri, hızlı ve pratik bir şekilde sıkabilir, posalarını makinenizin filtresi ile ayırabilirsiniz.

 

Mutfakta en pratik elektronik aletlerden olan su ısıtıcısı kettle da, günlük yaşamda çok kullanılan ürünlerden. Çay ya da kahvede, yemeklerde ya da farklı alanlarda sıcak ve kaynamış su için tercih edeceğiniz kettle modellerinde, uygun fiyat avantajı ve ücretsiz kargo seçeneği sizi Goldmaster’da bekliyor.

Akasya Çay Makinesi
Goldmaster
589.00
Frozen Masaüstü Blender
Goldmaster
589.00
Quickmax Kişisel Blender
Goldmaster
419.00
Akasya Çay Makinesi
Goldmaster
589.00