Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Howerboard Modelleri

 

Her geçen gün hayatımızı değiştirmeye devam eden teknolojiler, ulaşım alanında da yenilikçi modeller geliştirilmesini sağlıyor. Hoverboard ya da elektrikli kaykay ismiyle piyasaya sürülen mini araçlar, bunun en portatif örneği. Özellikle kısa mesafeli ulaşım için tercih edilen hoverboard modelleri, hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanabileceği araçların başında geliyor. Ulaşım amacıyla olduğu kadar eğlence amaçlı da kullanılan hoverboard modelleri, şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

 

Hem Eğlence Hem Ulaşım

 

Şehir için ulaşımda özgürce hareket etmenizi sağlayan hoverboard çeşitleri, portatif tasarımlarıyla her yaştan insana hitap etmeyi başarıyor. Kolay taşınabilen elektrikli kaykaylar, her geçen gün daha popüler hale gelmeye devam ediyor. Çeşitli aksesuarların takılmasına uygun olan modeller ise sürüş keyfini arttıran detaylar arasında.

 

Ağırlıkları ürün modeline göre değişiklik gösteren elektrikli kaykaylar, genellikle 10-15 kg aralığında. Bu özelliğiyle hoverboard modellerini elinizde taşımanız da mümkün. Sürüş kalitesi ve süresi için en önemli değişkenlerden biri de şarj süresi. Seçeceğiniz hoverboard modeline ve batarya gücüne göre tek şarjla 20 km üzerinde mesafe kat etmeniz mümkün. Hoverboard modelleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Goldmaster, şarj dolum süresi için de alternatif seçenekler sunuyor.

 

Çocuklara ve Yetişkinlere Hitap Eden Şık Tasarımlar

 

Tüm yaş gruplarına hitap eden howerboard modelleri, çocuklar tarafından eğlence amaçlı kullanım için tercih edilirken gençler ve yetişkinler tarafından ulaşım amacıyla tercih ediliyor. Bu sebeple hem renkli hem de sade tasarıma sahip hoverboard modelleri sunuyoruz. Taşıma kapasiteleri 100 kg’ın üzerinde olan modeller, yetişkinler için güçlü bir alternatif olarak öne çıkarken eğimli zeminlerde zorlanmadan hareket etmenizi de sağlıyor. Akıllı sensörleri sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan howerboard çeşitleri, harekete duyarlı pedalları ve havasız tekerlek sistemleriyle keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

 

Hızlı ve kolay iade yöntemi ile yüzde yüz güvenli ödeme altyapısı sayesinde internet alışverişini kolay hale getiren Goldmaster, müşteri hizmetleri konusundaki tecrübesi sayesinde kusursuz bir müşteri yolculuğu sunuyor. Elektrikli kaykay ve hoverboard modelleri konusunda geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Goldmaster, internet alışverişine özel cazip kampanyalarla da her zaman yanınızda.

Elektrikli Kaykay - KX-PRO 6.5D
Kawasaki
3,999.00
Sbs-653 Carbon Hoverboard Elektrikli Kaykay
GoMaster
3,999.00
8.5 Inç Elektrikli Kaykay
Kawasaki
6,449.00
Elektrikli Kaykay
Kawasaki
Elektrikli Kaykay KX PRO 6.5A
3,999.00