Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

HDMI Switch Modelleri

 

HDMI switch splitter ya da diğer adıyla HDMI çoğaltıcı (çoklayıcı) ana cihazdaki görüntüyü birden fazla ekranda izleyebilmenizi mümkün kılıyor. Gelişen teknolojinin imkanlarından maksimum verim almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği splitter modelleri; çıkış sayısı, bağlantı hızı, görüntü taşıma kalitesi gibi birçok teknik detaya göre çeşitlilik gösteriyor. Goldmaster, görüntü dağıtımını sağlayan HDMI splitter modelleriyle kaliteyi ve şık tasarımı bir arada sunuyor.

 

HDMI Switch Splitter/Çoklayıcı Modelleri

 

Universal çıkışlı HDMI splitter ürünleri, full HD 1080 piksel görüntü kalitesini, birden fazla cihazda kullanma seçeneği sunuyor. Tek bir kaynaktan gelen görüntüyü ve sesi birçok ekranda kullanırken veri kaybı yaşamamanızı sağlayan Goldmaster, yüksek Gbps hızlarındaki bağlantı seçenekleriyle ve üstün renk derinliği ile maksimum performansa sahip ürünler sunuyor. Üstelik 2 yıllık ürün garantisi ile birlikte!

 

Materyal seçiminde yüksek kaliteyi şık tasarımla birleştiren Goldmaster, çok katlı bağlayabilme özelliği ile uzun metrelerde giriş ve çıkış kablosuna sahip çoklayıcı seçenekleri sunuyor. Bir görüntüyü 8 farklı monitöre aktarma fonksiyonuna sahip Goldmaster HDMI switch splitter modelleri, yüksek görüntü kalitesini tüm cihazlarınızda erişilebilir hale getiriyor.

 

Pürüzleri Ortadan Kaldırarak Kusursuz Seyir Kalitesi Sunan Donanımlar

 

Yüksek kaliteli VGA kablo ve çoklayıcı modelleri, LNB modelleri, fonksiyonel ve 180 derece dönebilen HDMI bağlantıları ile görüntü aktarımında sınırsız seçenek sunan Goldmaster, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünleri sizlerle buluşturuyor. Tek bir bilgisayardan, görüntü ve ses kaybı yaşamadan görüntü aktarımını sağlamak için Goldmaster HDMI switch splitter modellerini inceleyin.

 

Ses ve veri taşıma aksesuarlarında dayanıklı materyalleri ve kaliteli iletkenleri tercih eden Goldmaster, satış sonrası desteği konusunda da üstün hizmet sunuyor. Geniş servis ağı sayesinde her türlü teknik probleminizde yanınızda olan Goldmaster, Türkiye’nin her yerinden online alışveriş yapmanızı mümkün kılıyor. Dilediğiniz ürünü sepete ekleyin, cazip indirim kampanyalarından yararlanın. Yüzde yüz güvenilir ödeme altyapısına sahip olan Goldmaster, internetten alışveriş yapmayı kolay hale getiriyor. Televizyon ve bilgisayarlarınıza uygun HDMI çoğaltıcısını seçin, Goldmaster’ın üstün kalitedeki ürünleri sayesinde yüksek seyir keyfini tüm cihazlarınıza yansıtın.