Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Hava Nemlendirme Ürünleri

 

Yeni doğan bebekler ve çocuklar için, bulunulan ortamda hava sağlığı son derece önemlidir. Odadaki nem seviyesi ideal ölçüde olmadığında, uyku kalitesinde düşüş yaşanabilir. Anne ve bebek sağlığı ürünlerinde, hava nemlendiriciler bu anlamda çok fazla tercih ediliyor. Havanın nem kalitesini ayarlamanızı sağlayan nemlendirici elemanlar, odanın içindeki nem seviyesine göre, nemi artırabilir ya da azalabilir bir özellik sunuyor.

 

Ultra Sessiz Çalışma Özelliği

 

Sağlık ürünlerinde ihtiyaç duyulan ürünlerde, profesyonel çözümler sunan Goldmaster, bebek sağlığı ürünlerinde çok tercih edilen hava nemlendirme makinesi konusundaki modellerde, ultra sessiz çalışma fonksiyonunu sunuyor. Sessiz bir şekilde çalışan hava nemlendiriciler, hem gece hem de gündüz rahat bir şekilde kullanılabiliyor, üstelik ses çıkararak, bebeğinizin ya da çocuğunuzun uykusunu etkilemiyor. Düşük enerji sarfiyatı ile çalışan nemlendirici, faturalarınıza yük oluşturmayacak verimli bir çalışma sunuyor. Geniş su haznesinin yanı sıra, su haznesi boşaldığında kendini otomatik olarak kapatan bir emniyet sistemine sahip olan hava nemlendirme makinesi, ayarlanabilir buhar çıkış seviyesine sahip.

 

Sağlıklı ve Güvenli

 

Goldmaster hava nemlendirme makineleri içinde yer alan, AirTerapi Ultrasonik konseptine sahip modellerde, hava nemlendiricide ısıtıcı elemanlar yer almamaktadır. Nemlendirici ürünler, doğrudan hava ile temas ederek, havanın nem düzeyini ayarladığı için tamamen güvenli ve sağlıklı bir yapıda geliştirilmiştir. 360 derece dönebilen buhar ağzı, pratik bir kullanım vaat eden hava nemlendiriciler, bebek ve çocuk sağlığı için en önemli konular arasında yer alan hava kalitesi konusunda, en iyisini sağlamanız için ihtiyaç duyabileceğiniz, önemli sağlık cihazlarından.

 

Anne ve bebek ürünleri başta olmak üzere, elektronik sağlık ürünlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri barındıran Goldmaster dünyası, internete özel fiyat avantajlarıyla yüzlerce ürünü sizle buluşturuyor. Birçok üründe geçerli ücretsiz kargo imkanı, Türkiye’nin yüzlerce noktasındaki servis ağı ve orijinal ürün garantisi sizi bekliyor.

Nemo Ultrasonik Hava Nemlendirme Makinesi
Goldmaster
769,00